מסיבת רווקות – הרעיונות שתמיד עובדים

17/07/16 - מאת hiphip |
מסיבת רווקות – הרעיונות שתמיד עובדים

את המעבר מחיים כרווקה לחיים כאישה נשואה נהוג לחגוג ביחד עם חברות קרובות ולעתים גם עם כמה בנות משפחה, באירוע מיוחד – מסיבת רווקות. מכיוון שמדובר בחוויה בעלת משמעות רגשית וגם חברתית, כדאי לארגן אותה על הצד הטוב ביותר. ישנה אפשרות לארגן סוגים שונים של מסיבות לרווקות, בהתאם לטעמה של הכלה לעתיד, בהתאם לתקציב נתון ולא פחות חשוב – בהתאם למספר המשתתפות. כדאי לדאוג לכיבוד מפנק, קישוטים מיוחדים למסיבה, מפגש עם צלילים ועם נגינה או עם שירה בציבור, חוויה של קריוקי, פעילויות אתגריות, מסע ועוד.

טיפולי גוף ומסז'ים

אין הכרח לארגן מסיבה עם הרבה מאוד קצב ועם מוזיקה רועשת כדי להצליח בארגון של מסיבה לרווקות, מוצלחת ומהנה. אפשרות טובה מאוד היא להזמין מעסה לבית גדול מידות או להזמין מקום במרכז ספא ייעודי, שאפשר להגיע אליו גם בקבוצה.

מסיבת הרווקות עם טיפולי גוף יכולה בהחלט להיות חוויה מרעננת, עם מוזיקה נעימה ברקע, עם פירות טריים ועם שייקים או עם ארוחה מפנקת לפני הטיפולים או אחריהם. אפשר לשלב לא רק טיפולי גוף אלא גם טיפולי קוסמטיקה, פילינג, עיסוי פנים, מסיכות פנים ועוד.

מסיבה וסדנא

סוג אחר של מסיבת רווקות ניתן לערוך בשילוב עם סדנא מעשירה, נעימה או טעימה ובמגוון סוגים לכל טעם. יש אפשרות לערוך את המסיבה במסעדה (בחדר פרטי, למשל), אפשר להזמין מרצה להרצאה מעניינת, אפשר להזמין סקסולוגית, שף שמעביר את סודות הבישול והאפייה בקצרה, אפשר להזמין קוראת בקלפים, נומרולוגית או מומחה לקבלה ולתורת הנסתר. אם רוצים, אפשר לפני הסדנא או לאחריה להגיש משקאות ומאכלים קלים או קינוחים מרעננים. לחלופין, אפשר לשלב גם ארוחה מלאה עם טעמים נהדרים, עם מאכלי בשר, עם מאכלי גבינות או ארוחה טבעונית.

מסיבה והנאה בחיקה טבע

כאשר מארגנים מסיבה לרווקות יש אפשרות להיעזר בחברה מקצועית להפקת אירועים. אפשר גם לבצע את כל הסידורים באופן פרטי ועצמאי, כאשר דרך טובה היא לארגן מפגש ופעילות בטבע. מפגש בטבע יכול להיות יותר מאשר פיקניק נחמד בחורשה או ביער או בחוף הים. יש אפשרות לארגן טיול ג'יפים מאתגר, גלישת צוקים או רכיבה על אופניים. גם רכיבה על סוסים על רקע חוף הים או באזורי טבע אחרים יכולה להיות רעיון מצוין שאפשר לשלבו עם ארוחה בחיק הטבע או עם ארוחה במסעדה. רכיבה על טרקטורונים או נסיעה בסגווי בטיול עירוני יכולים גם הם להיות חלופות טובות מאוד – מפתיעות, מיוחדות ומלהיבות.

קישוטים למסיבת רווקות