אביזרי מסיבות לאירועים מיוחדים

11/05/16 - מאת hiphip |
אביזרי מסיבות לאירועים מיוחדים

לכל הדעות, יום הולדת הינו אירוע מרגש. לא מעטים אלו אשר נוהגים לקטלג את ימי ההולדת כימים של ילדים בלבד, אך האמת היא שגם עם ההתבגרות – החיבה ליום ההולדת נשארת ואיתה השמחה לחגוג. לצד ימי ההולדת השגרתיים, עבור כל אחד החלפת הקידומת הינה אירוע מרגש לכשעצמו, ואז נדמה כי החגיגות גדולות אפילו יותר.

קצת אחרי שנוגעים בעשור הראשון, מגיעים אל אירוע מרגש עבור הילדים וההורים: חגיגת המצוות. אירועי בר ובת המצווה סומנו לא אחת כאירועים מרגשים מאד, וכאלו אשר מסמלים את המעבר מילדות אל בגרות. חגיגות ימי ההולדת האלו נחגגות עם קהל אורחים רב הכולל משפחה קרובה וחברים קרובים, וכך עולה השאלה: איך ניתן לחגוג את אירוע המצווה בצורה מרגשת ומיוחדת?

חגיגה מרגשת בעיר הבירה

באירוע בר המצווה למשל, מקופל מימד דתי-מסורתי. המעבר לבגרות באירועי בר המצווה נעשה בזיקה ישירה אל התנ"ך ועל כן הורים רבים בחרים לערוך את האירוע המרגש בעיר הבירה – ירושלים. רבים אלו אשר לבם נרגש אל מראות העיר בעלת ההיסטוריה העשירה והמורשת הייחודית, ועל מנת להעצים את תחושת ההתרגשות באירוע בר המצווה – חוגגים אותו בכותל.

כאשר מדובר על הפקת בר מצווה בכותל, מדובר על לוקיישן בעל תפאורה טבעית ובלתי מנוצחת. בעת שהחלטתם לערוך בר מצווה בכותל, כדאי להזמין קהל אורחים מצומצם על מנת לערוך אירוע אינטימי וקרוב, בו תוכלו להרגיש את מיטב האורחים שלכם. יחד עם זאת, מומלץ לא לוותר על חבריו של החוגג וכך להעניק לו חוויה מיוחדת אפילו יותר עם חבריו הקרובים.

אביזרים מיוחדים לאירועים

דרך נוספת להפוך את אירועי המצווה לאירועים מיוחדים היא באמצעות אביזרים. לא מעטים האירועים אשר נחגגים במתחמי אירועים גדולים כאירוע לכל דבר: קבלת פנים, אטרקציות ייחודיות, עמדות מתוקים וקייטרינג עשיר. חלק בלתי נפרד מהאירועים האלו הוא רחבת הריקודים אשר מסומנת בכל פעם כשיא הערב.

כאשר מדובר על רחבת הריקודים, ניתן לשדרגה באמצעות אביזרים רבים אשר הופכים את הרחבה לצבעונית ואטרקטיבית, ובעיקר כזו המלכדת את מיטב האורחים והופכת את האירוע למסיבה של ממש. אביזרים לרחבת ריקודים יכולים להיות כובעים, משרוקיות, פיאות ומסיכות אשר תורמים רבות לתחושת הכייף והמסיבה, ובעיקר למזכרת מתוקה.

ולא רק לאירועי מצוות

אביזרים שכאלו אינם נחלתם רק של אירועי המצוות, והרי שתוכלו לשלב אותם בכל אירוע שרק תרצו, והאפקט – ישאר אותו אפקט. אירועי החתונה, אירועים עסקיים, מסיבות הפתעה ומסיבות גיוס – בכל מקום יש מקום לאביזרים כאלו אשר ממנפים את האירוע לגבהים חדשים והופכים את האירוע שלכם לסיפור הצלחה.

מאחר וכיום כל אירוע מתועד, הרי שעם אביזרים שכאלו תזכו לתיעוד צבעוני, משמח ולא שגרתי אשר יעניק לכם מזכרת לעוד שנים רבות מהאירוע עליו עמלתם, ולאורחים שלכם – מזכרת מההפקה המקסימה שלכם.