מסיבת בלונים עם מיכל גז הליום חד פעמי

29/04/19 - מאת hiphip |
מסיבת בלונים עם מיכל גז הליום חד פעמי


אנחנו מתים על טרנדים עיצוביים. אחד הדברים היפים ביותר שנראו לאחרונה בעולם מסיבות ימי ההולדת הוא עיצוב בלונים למסיבה- גרילנדות של בלונים, מחוברים יחדיו, או מפזורים בחלל, בגדלים ובגוונים שונים, הבלונים מייצרים מיצג מרשים וחגיגי של תפאורה מרשימה לחלל מסיבת יום ההולדת, , מסיבת רווקות, הולדת ילד או כל מסיבה שעולה על רוחכם.

התמונה מתוך אתר Pinterest

התמונה מתוך אתר Pinterest

איך עושים את זה?

פשוט מאוד!  אצלנו ב HIPHIP  תוכלו למצוא מיכל גז הליום חד פעמי שיאפשר לכם להרים תפאורת בלונים לימי הולדת, לבד, ללא עזרה חיצונית ובמינימום עלות.

 
מיכל הליום חד פעמי/ אתר HIPHIP

מיכל הליום חד פעמי/ אתר HIPHIP

למה זה כל כך מדליק??

גז ההליום החד פעמי שלנו מאפשר לכם לנפח בלונים בכל יום ושעה שתבחרו, בשבת (כשכל החנויות סגורות) וגם מוקדם בבוקר כשתרצו להפתיע את בני המשפחה. מיכל גז ההליום מספיק לניפוח של כ- 50 בלונים (כמובן תלוי בגודל הבלונים), אין יותר עוגמת נפש על בלונים שנופחו ערב לפני ועכשיו שוכבים על הרצפה חסרי חיים (ואוויר).

את גז ההליום תוכלו לקחת איתכם לפארק, להשאיר במחסן עד מסיבת יום ההולדת הבאה או להלוות לשכנים/ בני משפחה. אין צורך לצאת מהבית, לתכנן את שעת רכישת הבלונים בחנות. בקיצור- חוסך זמן יקר, עלות מופחתת והכי חשוב הבלונים מלאים באוויר ועומדים בחלל במיוחד לזמן המסיבה.

אפשר גם לקחת לפארק. התמונה מתוך הבלוג Lovemydress.com

אפשר גם לקחת לפארק. התמונה מתוך הבלוג Lovemydress.com

רשימת המוצרים להכנת תפאורת בלונים מושלמת:

  1. מיכל גז הליום חד פעמי של HIPHIP
  2. בלונים
  3. חוט ניילון או כל חוט חזק שנוח לכם לעבוד איתו

 

מאיפה כל זה הגיע?

לפני כמה שנים כשהתגוררנו בלונדון שמנו לב כי בחנויות אין אפשרות לנפח בלונים בהליום ורכשנו את מיכל גז ההליום החד פעמי כדי לחגוג מסיבת יום הולדת ביתית. מאוד התלהבנו מהמוצר והבנו כמה הוא חסר אצלנו בישראל.

לאחר שהקמנו את המותג HIPHIP  פה בישראל, היה ברור שזה הולך להיות אחד המוצרים הנחשקים ביותר. את ההליום החד פעמי הבאנו ב 2012 בבלעדיות. היום הוא כבר אחד המוצרים הכי פופולריים שלנו.

איך משתמשים בו?

פשוט מאוד- הציצו בסרטון שמסביר שלב אחר שלב- פשוט וקל!

את מיכלי הגז החד פעמיים ניתן לרכוש באתר עם משלוח או לבוא לאסוף באופן עצמאי.

ניפוח נעים.

צוות היפ היפ