עיצוב מרשים לימי הולדת

25/10/16 - מאת hiphip |
עיצוב מרשים לימי הולדת

סיבה למסיבה

יום ההולדת, היום המיוחד ביותר בשנה, הוא בהחלט סיבה למסיבה. החל מהמתנות, המסיבה, הקישוטים וכמובן, העוגה- כל אלמנט צריך להיות בעל אפקט ה"וואו" המאפיין את היום המיוחד ואת האדם שחוגג אותו. עיצוב מרשים הוא השלב הראשון והאחרון ביצירת האווירה המדהימה ביותר.

על הבלונים לא מוותרים

הקונוטציה הראשונה שעולה לראש כחושבים על ימי הולדת, היא ללא ספק- הבלונים. סידור בלונים מרשים משווה אווירה חגיגית המאפיינת ימי הולדת והופכת את החדר והמסיבה לצבעוניים במיוחד. כיום, ניתן להשיג מגוון רחב מאד של בלונים וסידורי בלונים אשר מהווים יצירות אומנות של ממש. ניתן לבחור מבין בלוני הליום, בלוני גיל, בלוני מספרים גדולים המייצגים את גילו של החוגג, בלוני אותיות ועוד. הבלונים מגיעים במגוון של צורות, צבעים והדפסים אותם כדאי להתאים לאדם החוגג את יום הולדתו ובכך להקנות לסידור הבלונים מגע אישי וייחודי.

עיצוב מרשים לימי הולדת

אביזרים למסיבת יום ההולדת- לחשוב מחוץ לקופסא

בעבר, היה מגוון די מוגבל של אביזרים וקישוטים לחגיגות יום ההולדת. כיום, קיים בשוק מגוון רחב במיוחד של אביזרים לימי הולדת. ראשית, מתנות ופרסים. אין ילד, או מבוגר לצורך העניין, שלא נהנה מלקבל פרס וללכת איתו הביתה חזרה ממסיבת יום ההולדת. שנית, הפיניאטה- המשחק והממתק. הפיניאטה היא למעשה דמות חלולה העשויה לרוב מעיסת נייר, שמקורה בספרד ומקסיקו. הפיניאטה מכילה לרוב פרסים או ממתקים אותם משיגים באמצעות משחק חבטות בעיניים מכוסות, עד שהתכולה נשפכת החוצה וכולם מרוצים. הפיניאטה משלבת הפעלה יחד עם פרס.

אין, אין, אין חגיגה בלי עוגה

כפי שהטיב שיר הילדות להגדיר זאת- אין חגיגת יום הולדת בלי עוגה. את עוגת השוקולד הסטנדרטית עם הפצפוצים הצבעוניים, החליפו כיום מגוון רחב של עוגות מיוחדות, עם הדפסים של דמויות אהובות או אפילו תמונות של חוגגי השמחה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של קישוטים, ממתקים, אמצעי עיצוב, תמונות אכילות ועוד אשר ישדרגו את עיצוב העוגה ויהפכו אותה לגולת הכותרת של מסיבת יום ההולדת. ניתן גם להגיש קאפקייקס במגוון דרכים יצירתיות וקישוטים במקום עוגת יום הולדת.

זרי פרחים- למראה חגיגי ונעים

אמצעי מרכזי באמצעותו ניתן לשוות לאירוע יום הולדת מראה חגיגי במיוחד הוא זר פרחים. זרי הפרחים וסידורי הפרחים מגיעים במגוון סגנונות, צבעים וגדלים אשר אותם מומלץ להתאים לאווירה של המסיבה ולצבעים המרכזיים המלווים אותה. זרי פרחים לא רק נותנים אפקט מרשים לחגיגה, אלא גם מהווים שי לאורחים אשר יכולים לקחת מהם בסיום האירוע.

לא לשכוח את הכלים

במרבית מסיבות יום ההולדת, בוחרים להשתמש בכלים חד פעמיים וזאת על מנת מחד, להשיג עיצוב ייחודי שלא ניתן להשיג באמצעות כלים רב פעמיים ומנגד, לחסוך בשטיפת הכלים. כיום, הכלים החד פעמיים המיועדים לחגיגות מוסיפים הרבה לעיצוב האירוע, שכן מגיעים במגוון של צבעים, צורות, סגנונות והדפסים. ניתן למצוא כלים עם הדפסים של גיבורי על וגם כלים אלגנטיים וחגיגיים המשווים מראה קלאסי לאירוע חגיגת יום ההולדת.

דיוק בפרטים, יצירתיות וחדשנות- המתכון לאירוע יום הולדת מרשים

כיום, שוק ימי ההולדת הוא רחב וענף ומכסה למעשה כל פרט שצריך על מנת לערוך את מסיבת יום ההולדת המושלמת. כדאי לא להחסיר אף פרט ולתת את הטאץ' החגיגי בכל אחד מהאלמנטים של החגיגה- החל מההפעלות, עוגת יום ההולדת, הכלים מהם אוכלים ושותים והפרחים שעל השולחן. כדאי להיות יצירתיים ככל האפשר ולהתאים את עיצוב האירוע לאדם אשר חוגג את יום הולדתו.