5 רעיונות למתנות יומולדת לילדכם

16/11/16 - מאת hiphip |
5 רעיונות למתנות יומולדת לילדכם

הילד או הילדה שלכם עומדים לחגוג יום הולדת ואינכם יודעים מה לקנות להם כמתנה? אם כך, הגעתם אל המקום הנכון. הורים רבים מתלבטים רבות לפני רכישה של מתנת יום הולדת לילדים שלהם. לרוב, הם עומדים בפני מצב בו לילד יש כבר כל מה שהוא זקוק לו, ואז ההתלבטות היא באיזו מתנה לפנק אותו, שאינה דומה לכל המתנות שקיבל מכם ומאחרים בעבר. ובכן, במיוחד עבורכם ריכזנו 5 רעיונות מקוריים למתנות יומולדת שהילדים שלכם בוודאי יאהבו.

מתנות ליום הולדת בלתי נשכח

חידוש של חדר הילדים

ילדים בכל גיל, אשר נמצאים בחדר ישן יחסית או בחדר שאינו מעוצב, ישמחו מאוד אם תחדשו את חדר הילדים שלהם לכבוד יום ההולדת. אתם יכולים היום לבחור ממגוון חדרי ילדים מעוצבים את חדר הילדים אשר יתאים לאופי האישי של הילד, חדר ילדים אשר יהיה מבצר של ממש עבורו ויסב לו הנאה רבה מאוד. אך לא חייבים לעצב את כל החדר מחדש, ניתן גם להשקיע במדבקות קיר לחדרי ילדים וכמובן, אפשר לעשות זאת כהפתעה ולתאם את ההתקנה של החדר בזמן שהילד בבית הספר או אצל חברים.

רישום לקורס בתחום אהוב

אם יש תחום שהילד מתחבר אליו, אך לא יצא לו ללמוד אותו באופן מקצועי, זו יכולה להיות מתנת יום הולדת נהדרת עבורו. זה יכול להיות קורס בתחומי הספורט השונים, מחשבים, אפיה, נגרות או כל תחום אחר בו הילד מתעניין. זה יכול להיות חוג לאורך זמן או סדנה חד פעמית, שבוודאי יסבו לו הנאה רבה.

טיול מיוחד ושונה

נסיעה לטיול מיוחד ושונה ממה שהילד מכיר, כמו טיסה לחו"ל, במיוחד אם היא מגיעה כהפתעה, יכולה להיות מתנת יום הולדת נהדרת עבור הילד שלכם. דמיינו את הפנים שלו כשהוא יחשוב שאתם שוב נוסעים לסיבוב בקניון או לראות סרט, ולפתע יגלה כי הגעתם אל שדה התעופה.

חגיגה מיוחדת עם חברים

אם הילד שלכם חברותי מאוד ובגיל עצמאי יותר, תוכלו לשכור וילה עם בריכה ועם משחקים ולאפשר לו לחגוג שם מסיבת יום הולדת לכל הלילה עם החברים. בגילאי התיכון, למשל, מדובר במתנה מושלמת שהוא יעריך מאוד ויודה לכם עליה זמן רב לאחר מכן.

הגשימו לו חלום

אם יש דבר מה שהילד מבקש מכם כל הזמן, ואתם מסרבים משיקולי תקציב, יום ההולדת הוא המקום לחרוג מעט: מה דעתכם להגשים לילד שלכם את החלום, ולקשור את הדבר ליום המיוחד בשנה עבורו? כך תיצרו גם מצב בו הגדרתם את הבקשה שלו כמשאלה מיוחדת, כזו שאינה דבר של מה בכך – משהו שלא יקבל מכם כל יום.