קישוטים ליום הולדת – עשה זאת בעצמך

25/12/17 - מאת hiphip |
קישוטים ליום הולדת – עשה זאת בעצמך

קישוט הבית לקראת מסיבת יום הולדת חיוני ליצירת אווירה שמחה לקראת המסיבה. קישוטים ליום הולדת יהיו קישוטים בעיצוב צבעוני שמח. ניתן לשלב קישוטים בכל הצבעים או להתמקד בכמה צבעים ספציפיים אהובים. כאן תוכלו למצוא רעיונות לקישוט עם בלונים וסרטים לקראת מסיבת יום הולדת.

תופתעו לגלות אלו תוצאות מרהיבות אפשר להשיג בעזרת קישוטים זולים ומעט יוזמה. את כל הקישוטים האלו תוכלו לבצע בעצמכם ללא כל צורך בכישרון מיוחד או ניסיון.

בלונים במילוי קונפטי

כל שעליכם לעשות הוא להכניס אל הבלון לפני הניפוח קונפטי צבעוני שיהפוך את הבלונים יפים יותר, עליזים, מיוחדים וגם מפתיעים. במהלך המסיבה תוכלו לפוצץ את הבלונים ולפזר את הקונפטי לכל עבר. אם תרצו להפתיע את האורחים עם הקונפטי תבחרו בבלונים כהים. אם תרצו שהאורחים יוכלו להבחין בקונפטי תבחרו בבלונים שקופים או בלונים בגוונים בהירים.

בלונים בעיצוב של פירות

מה דעתכם להפוך את מתחם המסיבה ליער טרופי עם פירות? על שולחן הכיבוד כבר ממתינים בקבוקי מיץ פרי וצלחות עם פירות מעוצבים. כל הדרוש להשלמת האווירה עם העיצוב הנכון הוא בלונים צבעוניים בצבעים של פירות וכמה שרשראות בסגנון הוואי. האמיצים יוכלו להוסיף גם חצאיות של בנות הוואי, חולצות מכופתרות בהדפסי דקלים ומשקפי שמש. כל הדרוש בכדי להפוך את הבלונים לפירות טרופיים הוא נייר דבק, בריסטול בצבע ירוק לגזירת עלים ומספריים. עם בלונים ירוקים/סגולים תוכלו לעצב ענבים. עם בלונים צהובים מאורכים תעצבו אשכול בננות. בלונים רגילים בצבע צהוב, כתום, ירוק ואדום יהפכו בקלות ללימון, תפוז, תפוח, אגס, מלון, תות ועוד.

מוסיפים פרצוף לכל בלון

האווירה במסיבת יום ההולדת תהיה הרבה יותר שמחה כאשר בלונים מחייכים אליכם מכל פינה. חנויות דברי יצירה מציעות מדבקות עיניים וטושים לציור על בלונים בזיל הזול. תוספת של עוד כמה מדבקות וחצי שעה של עבודה תמלא את החדר בבלונים מחייכים ומצחיקים. עם קצת יצירתיות והשקעה תוכלו להוסיף לבלונים גם כובעים של ליצנים, פפיונים, כתרים, משקפיים ומסכות.

בלונים בעיצוב יוקרתי ושמח

הבלונים הבאים מתאימים גם לקישוט לימי הולדת של מבוגרים. כל הדרוש הוא בלונים בצבע לבן או שקוף, אקדח דבק חם ופונפונים קטנים בקוטר של סנטימטר (אפשר למצוא בזול בכל חנות לדברי יצירה). לפני שמנפחים את הבלונים מדביקים בעזרת דבק חם את הפונפונים. ממתינים לייבוש של הדבק ומנפחים – התוצאה מדהימה!

קישוטים ליום הולדת באווירה של קיץ

מה דעתכם להפוך את הבלונים לגביעי גלידה מקסימים ומגרים? לא תאמינו כמה זה פשוט. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש בלונים בגוונים של גלידה, לגזור משולשים בגודל הגביע הרצוי מבריסטול חום, לנפח את הבלונים, לקשור חוט לכל בלון, להשחיל את החוט לתוך הגביע ולחבר בין השניים. אם אין לכם חשק להכין גביעים תוכלו להשתמש בכובעי ליצן בצבע צהוב או כתום.