בואו נארגן ביחד יום הולדת דינוזאורים!

24/02/19 - מאת hiphip |
בואו נארגן ביחד יום הולדת דינוזאורים!

על פניו דינוזאור הוא חיה די מפחידה.  כבר מיליוני שנים שהחיה הזו לא קיימת אבל היא לגמרי מתקיימת בעולמם של הילדים שלנו. ניתן למצוא את הדינוזאורים בסרטים, תוכניות טלוויזיה וספרים. אין ילד בן 4 שלא יתלהב לקבל דינוזאור עם שלט שיכול לנהום בעוצמה ולצעוד במהירות קשוחה.

הפעם נשים את הדגש על קישוטים ליום ההולדת, כל שאר הפריטים יצטרפו לחגיגה בהתאמה.

 מה הם מאפייני הדינוזאורים??

אם אנחנו הולכים על יום הולדת דינוזאורים צריך לפרק את כל המרכיבים ומשם לבנות את המסיבה המושלמת.

יום הולדת דינוזאורים מתוך אתר HIPHIP

יום הולדת דינוזאורים מתוך אתר HIPHIP

המכנה המשותף ל- טי רקס, פסיטקוזאורוס, פלטוזאורוס וכל חבריהם הדינוזאורים הוא (חוץ מזה שכמעט כולם מסתיימים באות ס') הם ירוקים, חומים, כתומים, לבנים ושחורים. כך שכבר הבנו איזה צבעים ישלטו ביום ההולדת.

מה עוד? עלים, שיניים חדות ומאיימות, עיניים בולטות ומפחידות, זנב ארוך וכפות רגליים ענקיות!

ישנן אינספור דרכים לשימוש במוטיבים האלה לקישוט שולחן הממתקים שלנו. אז הנה כמה רעיונות שיהפכו את שולחן האוכל לחגיגת דינוזאורים אמיתית- ציפורני דינוזאור שהם בעצם חטיף אפרופו או עצמות דינוזאור שהם בייגלה ארוך. גם אם הם עדיין הם לא יודעים לקרוא, אנחנו נשמח להקריא להם וגם ההורים של אורחי המסיבה יעזרו במטלה.

עצמות דינוזאור (בייגלה) מתוך האתר PLACE OF MY TASTE

עצמות דינוזאור (בייגלה) מתוך האתר PLACE OF MY TASTE

 
ציפורני דינוזאור (אפרופו) מתוך האתר PLACE OF MY TASTE

ציפורני דינוזאור (אפרופו) מתוך האתר PLACE OF MY TASTE

מגוון הכלים החד פעמיים שניתן למצוא היום הוא אדיר אז גם אם תבחרו ללכת על כלים ממותגים לאירוע או צבעים חלקים, עדיין תוכלו להגשים את החלום של הילד בדברים הקטנים.

כלים חד פעמיים בשלל דוגמאות ומותגים מתוך אתר HIPHIP

כלים חד פעמיים בשלל דוגמאות ומותגים מתוך אתר HIPHIP

כשמדברים על קישוטים שוב כמו בכל הפוסטים האחרונים שלנו אנחנו מאוד מחוברים לשילובים של צמחייה אמתית והעלים הטרופיים שלנו . כמו כן ניתן לשלב שרשראות תלייה ודגלונים.

ואם אתם פחות בקטע של הזמנת עוגה מעוצבת ומעדיפים לעשות את זה בעצמכם, תוכלו לשדרג את העוגה בתמונת דינוזאור אכיל או קישוטי נייר לקאפקייקס  שהם לגמרי מאסט במסיבה הפרהיסטורית שלנו. אם ממש נרצה להשתגע עם הקישוטים על השולחן אז הנה לכם רעיון סופר מקורי, אספו את כל הדינוזאורים שאי פעם קניתם לילדיכם או שקיבלו מתנה, צרו להם כובעי יום הולדת ופזרו אותם קשורים לבלוני הליום ברחבי החגיגה, כאילו כל המסיבה הזו היא לגמרי לכבודם.

מסיבת דינוזאורים אמתית מתוך האתר MOMTRENDS

מסיבת דינוזאורים אמתית מתוך האתר MOMTRENDS

טווח הגילאים למסיבת יום הולדת דינוזאורים היא מאוד מגוונת, החיבה העזה לחיה העתיקה הזו מתחילה כבר מגיל 3 ולמען האמת אין לזה ממש הגבלה של גיל.

כשאנחנו מגיעים לחלק האחרון של המסיבה חשוב מאוד לחשוב על הפתעות שיתאימו לגיל החוגגים, ואל תשכחו שאם זו מסיבת יום הולדת של הגיל הצעיר ומגיעים איתם גם אחד ההורים פלוס אח או אחות, גם הם יצפו לקופסת הפתעה.

בקופסת ההפתעה כדאי לשלב הפתעות לימי הולדת וממתקים כי אם אחד מהם יהיה חסר, זו לא באמת קופסת הפתעה נכון?

התמונה מתוך אתר HIPHIP

התמונה מתוך אתר HIPHIP

אז יאללה, הלכנו על הקונספט?

מקווים שהצלחנו לסדר לכם את הראש בכל הנוגע למסיבת יום הולדת דינוזאורים. לכל שאלה או התייעצות אנחנו פה בשבילכם. והכי חשוב, אל תשכחו לשלוח לנו תמונות.

משפחת היפ היפ.