איך לבחור בציוד האיכותי ביותר לאירוע שלכם?

10/05/16 - מאת hiphip |
איך לבחור בציוד האיכותי ביותר לאירוע שלכם?

אם אתם מתכננים לקיים אירוע, אתם בוודאי רוצים שהוא יהיה מושלם מכל הבחינות: שהעיצוב יהיה מקסים, שהאוכל יהיה טעים ושחלק האומנותי ירגש את כל האורחים. אז בחירת תפריט המנות הוא כמובן עניין של טעם ובתוכן האומנותי אנחנו לא יכולים להתערב, אבל בנושא של עיצוב המקום ובחירת ציוד אירועים שיהפוך את האירוע שלכם למדהים – נשמח לתת לכם כמה טיפים לבחירת ציוד מתאים.

אז הנה הם לפניכם – טיפים לבחירת ציוד אירועים:

פינות ישיבה נוחות – הרבה פעמים אנשים שמתכננים אירוע רוצים שיהיו להם במקום פינות ישיבה "קוליות", כאלה שמשתלבות מצוין עם המראה הכללי של המקום, אבל… לא נוחות בכלל לישיבה. לכן, כדי שלא תראו אנשים שכל הזמן עומדים באירוע שלכם, הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם הוא הנוחות של פינות הישיבה, ולא רק היופי שלהן.
שולחנות מספיק גדולים – אם אתם עושים אירוע שבו האוכל מוגש על מזנון חופשי, חשוב מאוד שהשולחנות יהיו מספיק גדולים ומרווחים כדי שניתן יהיה להציג את האוכל בצורה אסתטית ונוחה לגישה; אם אתם עורכים אירוע שבו האוכל מגיע לאורחים בהגשה לשולחן, חשוב מאוד שהשולחנות יהיו מספיק גדולים או שיוצבו מסביבם כיסאות במספר הגיוני, שיאפשר לאורחים שלכם לשבת בנוחות.
התאמת צבעים – באמת שלא חייבים שהמפיות יהיו תואמות לאור היקרות שמפיצות הנורות בנברשות המקום, אבל מאוד כדאי שתהיה התאמת צבעים בסיסית לפחות. אחרי הכול – התאמת צבעים היא זו שיוצרת אווירה הרמונית נעימה, ולכן חשוב שצבע המפיות יתאים לצבע המפה וששאר הדברים שנמצאים תחת הקטגוריה "ציוד אירועים" יהיו גם הם בצבעים תואמים.
התאמה מלאה למספר האורחים – לא משנה איזה ציוד אירועים אתם בוחרים, חשוב רק שיהיה מספיק ממנו לכל האורחים. לכן, חשוב לקבל אישורי הגעה מהמוזמנים שלכם, וכך לדעת איזה אולם / גן / חלקת דשא לבחור, כמה שולחנות לפתוח וכמה אוכל להכין.
עיצובי שולחן – כדאי מאוד לבחור עיצובי שולחן שמתאימים לאירוע, בייחוד אם מדובר באירוע לילדים (מסיבת נושא), כמו אגרטל עם פרחים, סידור פרחים או זר בלונים. במקרה כזה חשוב מאוד שהקישוט שעל השולחן לא יסתיר ליושבים אחד את השני ויאפשר להם לנהל שיחה נוחה ונינוחה.
מזכרות קטנות – היום מתן מזכרות קטנות מהאירוע לאורחים שהגיעו הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע. לכן, תחת הקטגוריה של ציוד אירועים רשמו לעצמכם שאתם צריכים להחליט איזה מזכרות אתם רוצים לתת לאורחים. היום המזכרות המקובלות הן מגנטים מעוצבים עם תמונות מהאירוע שאפשר לתלות על המקרר, נשיקות מתוקות עם מיתוג מתאים וכיתוב "תודה ששמחתם איתנו" או כל נוסח אחר, מחזיקי מפתחות עם חריטה ועוד רבות אחרות שאומרות תודה.

כמובן שחשוב לוודא שכל הציוד שאתם רוכשים הוא איכותי, כזה שלא יישבר או יתפרק לכם במהלך האירוע. לכן, חשוב לברר עם החברה מאיזה חומרים מיוצר כל דבר, לשאול האם הדברים מיוצרים על פי כל דרישות התקנים, ולבקש אחריות על מוצרים שאתם קונים – לכל צרה שלא תבוא. אחרי הכול – כך, במקרה שכן ייגרם נזק – לפחות תוכלו לקבל פיצוי.

אז לא משנה אם אתם עורכים את האירוע שלכם באולם סגור, בגן אירועים, בחלקת יער מקסימה או אצלכם בגינה – חשוב מאוד שתבחרו ציוד אירועים ברמה גבוהה. אחרי הכול, הפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל, ואורח שישב בנוח, יקבל אוכל טעים ויראה מסביבו עיצוב בצבעים מתאימים – ייהנה מאוד מהאירוע שלכם וימשיך לדבר עליו הרבה אחרי שיסתיים.

בהצלחה ו… להתראות בשמחות!

pirates_girls300x300