רעיונות לימי הולדת לבנות

21/06/17 - מאת hiphip |
רעיונות לימי הולדת לבנות

יום הולדת שמיועד לבנות ללא ספק מבטיח הנאה, וזאת כי בנות יודעות להעריך השקעה, שמות לב לפרטים הקטנים, מתרגשות מכך ההליך ואף יתכוננו למסיבה מספר חודשים טובים לפני תאריך יום ההולדת עצמו. אי לכך, אם גם אתם בימים אלו מחפשים אחר רעיונות ליום הולדת שממוקדים אך ורק לבנות, הרשו לנו להציע לכם מגוון טיפים אשר עשויים להפוך את המסיבה להרבה יותר מוצלחת ובלתי נשכחת.

סלון יופי אצלכם בבית

אין זה סוד שבנות רבות עוסקות במראה החיצוני כבר מגיל צעיר, ועל כן בעוד שביום יום לא ניתן להסכים לעקבים ואודם, הרי שיום ההולדת ללא ספק מהווה סיבה למסיבה ועל כן ניתן לכתוב שלט גדול "סלון היופי של (הוסיפו את שם בעלת השמחה) ולהכין מגוון תחנות, אותן ראוי שמישהו בוגר יתפעל. אלו סדנאות ניתן להכין? סדנת איפור, סדנת לקים, סדנה להכנת שרשראות, סדנה להכנת סרט לשיער, סדנת מריחת קרם לידיים ואף סדנת שזירת צמות. לבסוף רגע לפני שהכול נהרס עם קרם של עוגה, יש לצלם כל ילדה עם ילדת יום ההולדת ולאחר מכן להעניק את התמונה כמזכרת.

הגיע הזמן למסיבת פיג'מות

יש גיל שילדים אינם מוכנים לשמוע על לינה מחוץ לבית ויש גיל שלינה מחוץ לבית מהווה אטרקציה בפני עצמה. אי לכך, על כל הורה להבין מול כמה בנות הוא מוכן להתמודד ופשוט להזמין את הילדות למסיבת פיג'מות. פה יש שתי אופציות: האחת היא להפוך את הסלון למתחם שינה אחד גדול בו אוכלים פיצה, רואים סרט, עושים תצוגת פיג'מות לצד מוזיקה עליזה ואף קולעים כמיטב המסורת צמות אחת לשנייה. האופציה השנייה היא ללון בחוץ מתחת לכיפת השמיים בתוך אוהל, כאשר עבור אופציה מעין זו יש להכין עבור כל ילדה פנס אישי ולבחור סיפור מתאים לצד אכילת שיפודי ממתקים.

סדנה להכנת עוגה

כיום תחום בצק הסוכר מאוד מוכר, ועל כן בקלות ניתן להבין כיצד ניתן להכין עוגה אישית אשר מעוטרת עם בובות הלו קיטי עבור יום הולדת הלו קיטי, או כיצד ניתן להכין עוגה אישית שמעוטרת עם סוס פוני עבור יום הולדת בסימן חיות. הפעלה מעין זו דורשת הכנה מראש של עוגות אישיות, לצד הכנה מראש של בצק סוכר צבעוני וכמובן שגם מגוון עזרים משלימים כגון פלייר ושיפודים. מדובר בסדנה שילדות מאוד אוהבות, ולו כי ניתן ליהנות מפיסול אישי וכל ילדה מקבלת הביתה עוגה שיצרה בעצמה.

Cake decorating still life with fresh strawberry frosting drippi

קריוקי

אין גיל מוקדם לזייף אל מול הרמקול, ועל כן תמיד כייף להכין לקט שירים עדכניים ולאפשר לילדות להיות זמרות ליום אחד. עבור אופציה מעין זו גם ניתן להכין דיסק צרוב עם כל השירים ולקשט את הקופסה עם תמונה של ילדת יום ההולדת, וזאת על מנת להעניק מתנה מקורית ומהנה לכל ילדה.