איך לשמח ילד יום הולדת במסיבה מושקעת במיוחד?

9/05/16 - מאת hiphip |
איך לשמח ילד יום הולדת במסיבה מושקעת במיוחד?

אם הילד שלכם עומד לחגוג יום הולדת, אתם בוודאי רוצים לארגן לו את החגיגה הכי מיוחדת. הנה כמה רעיונות ליום הולדת שיכולים לעזור לכם בארגונים, ולהפוך את מסיבת יום ההולדת הזאת לחגיגה שהיא חוויה אמיתית.

בחרו נושא שהוא אוהב – הרעיון של "מסיבת קונספט" תפס תאוצה בישראל בשנים האחרונות, והרבה מאוד ילדים אוהבים את הרעיון – בנים וגם בנות. זאת לא חייבת להיות דמות מסוימת של כוכב ילדים או של סרט, אם כי הרבה ילדים אוהבים את הרעיון לתפארת. זו בהחלט יכולה להיות מסיבת נושא כמו כדורגל או פיות, ואפשר למתג את כל מקום החגיגה בהתאם לרצונות: דגלים, מפה לשולחן, כלי אוכל, מתוקים שונים וכמובן – עוגה – דמיינו לעצמכם את כל אלה – בעיצוב של הנושא האהוב על חתן/כלת המסיבה. אין בכלל ספק שזה לא רק יפה ומרשים, אלא גם מוסיף התרגשות ומאוד טעים…

הביאו מפעיל שהילד יתחבר אליו – חשוב מאוד שההפעלה של הילדים תהיה כאלה שהרוב יתחברו אליה, אבל מה שחשוב עוד יותר הוא, שילד יום ההולדת יתחבר. לכן, חשוב מאוד לארגן הפעלה בנושא שמרתק אותו, לעשות היכרות מוקדמת בינו לבין המפעיל ולהעצים אותו כך שירגיש שהוא מפעיל את הילדים בעצמו. כך למשל, אם החלטתם להביא קוסם, דאגו לכך שזה יהיה קוסם שהופך את הילד לעוזר שלו ונותן לו להשתתף, לשתף אחרים ולעשות קסמים ביחד איתו. אם הבאתם מפעילה שעושה הפעלה של פיות – דאגו שהיא תהפוך את ילדת יום ההולדת לפיה בעצמה ותאפשר לה מדי פעם להחזיק במושכות.

אל תכריחו – אם יש לכם ילד שלא אוהב את כל הטררם סביב מסיבת יום ההולדת ורוצה רק להזמין כמה חברים הביתה ולראות ביחד סרט – זרמו איתו. הרי, כמאמר השיר, זו המסיבה שלו והוא יבכה אם ירצה, אבל אם אתם לא רוצים שיבכה – תנו לו לעשות מה שהוא באמת רוצה.

ואל תשכחו את היחס האישי – לא משנה אם אתם בוחרים לעשות לילד שלכם הפקה מסחררת עם מפעיל מקצועי ועיצוב לתפארת, או חגיגה ביתית מצומצמת מקסימה שיש בה הרבה יופי כשלעצמה – הדבר שהכי חשוב לו הוא לקבל את היחס האישי. לכן, דאגו לעשות טקס יום הולדת שכולל לא רק עוגה ונרות אלא גם הרבה מאוד ברכות. אחרי הכול – ברכה ליום הולדת שנאמרת מהלב – היא הדבר שילד יום הולדת הכי צריך וגם הכי אוהב. חשבו על הברכה, נסחו אותה יפה, והגידו אותה לפני כולם – בלי להתבייש. אחד הדברים החשובים ביותר לילד הוא לדעת שהוא אהוב, והברכה שלכם תחזק אותו ותאפשר לו לצמוח, ולכן זה חשוב.

לסיכום – אם אתם רוצים באמת לשמח ילד ולערוך לו חגיגת יום הולדת באמת מיוחדת – הקשיבו לו וזרמו עם מה שהוא רוצה, כי בסופו של דבר זה יהיה יום ההולדת הכי יפה. בריאות ורק טוב – אמן.

מסיבת יום הולדת