קישוטים ליום הולדת- הטרנדים שילוו אותנו בשנת 2019

12/12/18 - מאת hiphip |
קישוטים ליום הולדת- הטרנדים שילוו אותנו בשנת 2019

ישנן שתי אסכולות של אימהות, אלו שארגון ימי הולדת מלחיצים אותן והן תיקחנה את כל אנשי המקצוע האפשריים כדי שיפיקו להן את המסיבה המושלמת. מצד שני, יש את האימהות שהפקת יום הולדת זה הדבר הכי מרגש, מלהיב וכיפי מבחינתן. ברגע שתאריך היום ההולדת של אחד הילדים מתקרב, הן ישנסו מותניים, ידבקו שעות למחשב וימצאו את הנושא, הקישוטים, האביזרים, הכלים, הבלונים בעצמן ויפיקו את מסיבת יום ההולדת הכי מהממת שתוכלו לדמיין.
האימהות האלה, חיות בינינו כן. יש שקוראים להן- אימהות משקיעות. זה לא המקצוע שלהן, אלא תחביב שהן מטפחות בין יום הולדת ליום הולדת. והאמת- הן ממש טובות בזה ואנחנו מתים עליהן.
אז אנחנו שוטטנו באתרים הכי לוהטים ומצאנו את הטרנדים הכי חמים לקישוטים שיכולים לשדרג לכם כל מסיבת יום הולדת.

1. בלונים 

אז נכון, בלונים זה המוצר שהכי מזוהה עם כל חגיגת יום הולדת. תמיד הם היו ותמיד הם יהיו מוקד המסיבה. השאלה היא איך, כמה ובאילו צבעים. היום כשיש לנו את מיכל ההליום הביתי שעוזר לנו לנפח את הבלונים לכל גודל שנרצה ובאיזה יום שנרצה החיים הרבה יותר קלים.

קחו כמות של בלונים במגוון צבעים וגדלים, ביניהם גם שילובים היסטריים של צמחייה וקישוטים נוספים- כל העולה על רוחכם.

כמות גדולה ומופרזת מאוד של בלונים שמסודרים בצורה מיוחדת יכולים מאוד לשדרג את חדר יום ההולדת ואת אזור שולחן המתוקים. חשוב מאוד לשמור על מגוון צבעים שמתקשר עם נושא המסיבה ועם שאר הקישוטים המופיעים בחלל האירוע ועל השולחן. מה שנקרא בעולם- גרילנדת בלונים- אחד הטרנדים החזקים שיכנסו אתנו גם לשנת 2019.

התמונות מתוך הבלוג prettymyparty

התמונות מתוך הבלוג prettymyparty

2. קישוטי נייר

הרי כבר הבנו שאת הבלונים אפשר לתלות בצורה מיוחדת ושונה, אז אין לכם ספק שגם קישוטי המסיבה שלנו מקבלים טוויסט בעלילה! מלא, המון, הצפה של קישוטי נייר, תלויים, מודבקים על הקיר, רובם עשויים מנייר משי עדין, מה שמאפשר אווריריות של התפאורה מלפנינו מאחורינו ומצדדינו.

תקראו לזה, דגלונים, תקראו לזה מניפות נייר ענקיות, קטנות ובינוניות, כדורי נייר ובקיצור אין טוב ממראה עיניים- זה מה שנראה השנה על הקיר שלכן:

התמונות מתוך PINTEREST

התמונות מתוך PINTEREST

3. משחקים
אם בחרתן להביא מפעיל חיצוני או לחילופין להפעיל את כל הזאטוטים לבד- יש משחק אחד שלעולם לא ימאס לנו ממנו- הפיניאטה! בעיניים עצומות ועם מחבט רב עוצמה, הילדים שלנו אוהבים לגרום לדבר הזה להתפרק ולגלות את כל ההפתעות, והממתקים שהחבאנו להם בפנים.

מתוך אתר HIP HIP

מתוך אתר HIP HIP

הפיניאטות מגיעות בכל כך הרבה דוגמאות וגדלים, אתם בוחרות מה לשים בפנים. ממליצים לכם גם לנסות – זה ממש כיף! וגם פורק את כל הסטרס סביב מסיבת היום הולדת :) .

4. עיצוב עוגות

כן, כבר הבנתן את כל הסיפור- גבוה, ועמוס כל טוב- אלו העוגות שימשיכו לככב בכל מסיבות יום ההולדת הקרובות, בצק הסוכר בשילוב המון זילוף, רויאל אייסינג, ומעל הכל פיגוז של ממתקים! ככה אנחנו אוהבים את כמות הסוכר שלנו בדם – הרבה וטעים!

בן או בת? איזה קרם נמצא בפנים? העוגה של Cakes & More

בן או בת? איזה קרם נמצא בפנים? העוגה של Cakes & More

אז איך הולכים להיראות ימי ההולדת של שנת 2019?? אנחנו כמעט יודעים. עכשיו זה הזמן שלכן לתעד לנו, לצלם ולשלוח תמונות. צריכות עזרה וייעוץ בבחירת המוצרים, הבלונים, הקישוטים והממתקים? אנחנו פה לעזור ולייעץ.
צוות HIPHIP