חבילה עוברת מהאגדות למסיבת רווקות

30/06/13 - מאת hiphip |
חבילה עוברת מהאגדות למסיבת רווקות

חברה טובה הודיעה שקיבלה הצעת נישואין מבן זוגה, ואתן ישר חושבות- איזה כיף, מסיבת רווקות! בין אם החלטתן לעשות מסיבה סמלית בבית, סופשבוע מפנק או אפילו גיחה לחו"ל, תמיד עולה הסוגיה מה להכין לתכנית האמנותית. יש את שלל המשחקים הקלסיים (לדוגמא, שכל אורחת מביאה חפץ שקשור בכלת השמחה, שמים הכל בערימה, והיא מנחשת מי הביאה מה ולמה), אבל בנוסף לדברים הקבועים כדאי להשקיע עוד טיפה, ולארגן חבילה עוברת ומפתיעה.

יש מספר סוגי חבילות עוברות למסיבת רווקות:

חבילה עוברת עם משימות לחברות

אם אתן בחורות סופר קוליות שאוהבות אתגרים, אבל על אמת, חבילה עוברת שכולה משימות תעשה לכן את מסיבת הרווקות. כל שעליכן לעשות הוא לחשוב על משימות מביכות/ מצחיקות/ מאתגרות, שישדרגו את מסיבת הרווקות. לדוגמא: על מקבלת החבילה להתקשר לאחד האקסים של המאורסת ולהודות לו על שהם נפרדו ושחברתה התפנתה למצוא את בחיר ליבה, מקבלת אחרת של החבילה תאותגר בלאכול מספר לבבות שוקולד לא מועט בתוך דקה, והכי חשוב משימות יצירתיות- לדוגמא, ליצור תוך מספר דקות שיר שמוקדש לכלת השמחה (וכמובן, לבצע אותו).

הכלה במרכז מסיבת הרווקות

אם המיועדת היא טיפוס שאוהב הרבה תשומת לב מסביב, היא לבטח תשמח אם כל משחק החבילה העוברת – ממש כמו כל מסיבת הרווקות עצמה – ייסוב סביבה. במקרה כזה על החבילה העוברת להתמקד בפרטים מעניינים ולא טריוויאליים מעברה, וכך חברותיה אמנם יהיו שקועות בעלילותיה, אבל גם יוכלו להיחשף לדברים ופרטים שייתכן ויהיו להם חדשים. בנוסף, זו הזדמנות להוציא מהארון כל מיני שלדים בלתי מזיקים. דוגמאות לכך הם כל מיני פדיחות מהעבר, תחביבים מוזרים ואיך אפשר בלי- אנקדוטות על בני הזוג הקודמים.

חבילה עוברת להיכרות עם הבנות

מסיבת רווקות היא לרוב תמהיל של כמה קבוצות שונות של חברות (מהלימודים, מהילדות וכו). חבילות עוברות במסיבת רווקות הן דרך מצוינת לשבור את הקרח ולקרב בין הבנות, כדי שבחתונה כולם ישמחו, ישתכרו וירקדו יחד בכיף ובערבוביה. לשם כך, על מבצעת החבילה להתקשר לכל אחת מהמשתתפות ולשאול אותה מספר שאלות, ובהתאם- לערוך את החבילה העוברת. לדוגמא, אם מישהי מספרת שהיא וכלת השמחה היו מאוהבות בילדות באותו הבן, ניתן לשאול למי יש טעם זהה בבנים. אם מישהי מספרת שליטפה תנינים קטנים באמזונס, אפשר לשאול- מי ליטפה חיה בלתי קונבנציונלית, והיפה הוא שתוך כדי ניחוש נחשפים לסיפורים נחמדים של שאר הבנות, מלבד הסיפור עליו מדובר. בסופו של ערב הכי חשוב שמתקיימת אינטגרציה: הקץ לביטויים "החברות מהשכונה", "החברות מהלימודים" ו"החברות מהצבא", אלא "החברות ממסיבת הרווקות"!

כמה רעיונות למוצרים שיקשוט וישמחו כל מסיבה!

מוצרים למסיבת רווקות קאפקייקס למסיבות קישוטים למסיבה שלכם מוצרים ותוספות לעוגות

ולא משנה איזו גרסה תחליטו לבחור, תזכרו – חבילות עוברות זה להיט של מסיבת רווקות!