מוצרי הקיץ שאי אפשר בלעדיהם!

14/07/19 - מאת hiphip |
מוצרי הקיץ שאי אפשר בלעדיהם!

אם נפתח דיון על עונות השנה, אין ספק שהעונה האהובה עלינו היא – קיץ. הזדמנות נפלאה להוציא את כל מסיבות יום ההולדת מהסלון הביתי או חדר הדיירים המשותף ולצאת לפארק או לדשא הקרוב למקום המגורים שלכם.

מבחינתנו קיץ מביא אתו סמלים רבים שעושים לנו כיף: גלידה, ים, בריכה, שייקים, פירות, ארטיקים ומסיבות. לכן מצאנו את ההזדמנות למלא את קטגוריית הקיץ שלנו בשלל מוצרים שיהפכו אותו לקריר ושמח!

יאייי בואו נקפוץ לבריכה!

השנה הוספנו לקטגוריית הקיץ שלנו שלל מתנפחים לים ולבריכה, למסיבות משפחתיות ולמסיבות רווקים ורווקות למשל: גלגל ים בצורת חד קרן בגדלים שונים (ויש גם ברבור למי שמעדיף). כמובן שגם דאגנו לקטנטנים ולבטיחות שלהם בבריכות הציבוריות והבאנו מגוון רחב של מצופים עם המותגים הכי שווים.

water-2786040_1280

ומה עוד?

בגזרת ימי ההולדת תוכלו לראות באתר שלנו קטגוריות מרובות של מוצרים למסיבה המדהימה שאתם מתכננים ופה חיזקנו את עונת הקיץ במוצרים שיקפיצו כל מסיבה- לא משנה באיזה נושא היא לחגיגת קיץ נעימה. בלון יום הולדת בצורת גלידה, ארטיקים ומשקאות טרופים שניתן לרכוש ולנפח באופן עצמאי בעזרת מיכל ההליום החד פעמי שלנו.

pexels-photo-1071882

אביזרים לשולחן מסיבת קיץ

אל שולחן המתוקים שלנו, מלבד הכלים החד פעמיים, הוספנו גם כוסות סטייל עץ קוקוס עם קש, מטריות קוקטייל וקיסמי אבטיח, אם ממש בא לכם לשדרג את שולחן המתוקים אתם חייבים להציץ במכונת צמר גפן שלנו שהופכת כל מסיבת יום הולדת לאטרקציה מדליקה.

pexels-photo-2524339

הלו ארטיק!

בנוסף אנחנו מחזיקים מספר ערכות קיץ להכנת ארטיקים, אפשר לנצל אותן בעיקר בחופשת הקיץ הארוכה ולעשות מזה פעילות כיפית. את הארטיקים תוכלו להכין מפירות טחונים, מיץ פטל שילובים של מתכוני שמנת לארטיק במרקם גלידה.

popsicles-3571086_1280

אם באמת התמזל מזלכם ואתם חוגגים יום הולדת לילדיכם בקיץ אז נוכל להציע לכם את שלל חבילות ימי ההולדת שלנו במגוון דגמים שמתחברים לעונת הקיץ כמו: יום הולדת לאמה מקסיקנית, יום הולדת אננס וחברים, יום הולדת מטוסי על ויום הולדת חיות הג'ונגל.

cakes-618102_1280

ובקיצור- אין כמו הקיץ, ללכת לים, לאכול ארטיק על החול החם ולצאת לחופשה כיפית עם המשפחה אההה וגם לחגוג מלא ימי הולדת מחוץ לבית. שיהיה לכם קיץ מושלם!

young-swimmer-2494906_1280

צוות היפ היפ!