יום הולדת מתוק עם מיטב הקינוחים

13/04/16 - מאת hiphip |
יום הולדת מתוק עם מיטב הקינוחים

נדמה כי הילדים מחכים לשני אירועים גדולים המגיעים פעם בשנה: החופש הגדול וחגיגת יום ההולדת. מעבר לחגיגת יום ההולדת האישית בה כל ילד הופך להיות מלך ליום אחד, הילדים אוהבים גם לחגוג לחבריהם וחגיגות ימי ההולדת של החברים הן ימי חג לכל דבר. מעבר לפאן החברתי, הגיבוש ותחושת החגיגה הגדולה והצבעונית, הילדים אוהבים את ימי ההולדת גם ובעיקר בגלל ריכוז הממתקים והפינוקים השכיחים כל כך בימי ההולדת. בעוד בכל ימות השנה כהורים אנו מגבילים את ילדינו עם צריכת הממתקים, בימי ההולדת אנו מאפשרים להם להנות.

בחודשי החורף נהוג לחגוג את חגיגות יום ההולדת בכותלי הבית או במקומות המכילים אטרקציה, ואילו בחודשי הקיץ נהוג לנייד את חגיגות יום ההולדת אל מחוץ לבית ולחגוג בפארקים הגדולים, בגנים ציבוריים ולפעמים אפילו בחוף הים. נדמה כי לא משנה היכן נחגגת החגיגה – מה שחשוב על מנת לרצות את הילדים הוא להעניק להם את עוגת יום ההולדת המסורתית והמתוקה שכיום ניתנת להגישה בצורות שונות ובאופנים שונים.

יום הולדת מתוק בשילוב קינוחים שילדים אוהבים

הקלאסיקה הנצחית – עוגת שוקולד

עוגת השוקולד הינה עוגה חביבה מאד על ילדים ובתוספת סוכריות צבעוניות המקשטות את העוגה אנו קונים את כל עולמם. עוגת השוקולד עם הסוכריות הצבעוניות הפכה להיות סימן ההיכר של ימי ההולדת ולצד קינוחים נוספים המוגשים בחגיגות דואגים גם לעוגת שוקולד שכזו. מדובר על עוגה פשוטה להכנה שהנראות שלה כובשת וכך בכל פעם מחדש היא זוכה בחיבת הילדים ומקבלת מקום של כבוד בחגיגות יום ההולדת.

קפאקייקס מקושטים

ישנו טרנד שעשה עלייה רק בשנים האחרונות ומאז כמעט ונוכח בכל חגיגת יום הולדת והרי שמדובר על העוגות האישיות או בשמן המוכר לכולנו: קאפ-קייקס. מדובר על עוגה בחושה פשוטה בדומה לעוגת השוקולד המקושטת בבצק סוכר, קרם חמאה וסוכריות צבעוניות שהופכות את העוגה לחוויה ויזואלית נפלאה לילדים. את הקאפקייקס ניתן לקשט כיד הדמיון ובהמון חגיגות יום הולדת מקבלים הילדים קאפקייק אותו הם מקשטים לבדם וכך גם מכניסים אפקט של אטרקציה לחגיגת יום ההולדת.

חגיגת פנקייקים

הפנקייקים עשו קפיצה מקינוח המקשט את ארוחות הבראנץ' אל חגיגות ימי ההולדת וילדים רבים בוחרים דווקא בהם להיות עוגת יום ההולדת שלהם. את הפנקייקים אפשר לאכול עם אינספור תוספות החל מקצפת, דרך שוקולד וכלה בבננות ונדמה כי הפנקייקים טעימים ומתוקים בכל צורה שרק נבחר. על מנת שהפנקייק יהיה פנקייק לילדים רצוי להמתיק יותר את הבלילה שכן המתכון המקורי לא מכיל כמות רבה של סוכר ומסתמך על התוספות הנלוות.

כאשר מדובר בחגיגות יום הולדת תוכלו לרכוש פנקייק לילדים של קפה לנדוור וכך לשבור את השגרה של עוגות יום ההולדת המסורתיות ולהאכיל את הילדים והמבוגרים בקינוח מפנק וטעים שתמיד כייף לאכול. תוכלו לקשט את הפנקיקיים בשלל תוספות מתוקות שיהפכו את יום ההולדת למתוק ובלתי נשכח.