קישוטים מתוקים לשדרוג האירוע

8/01/17 - מאת hiphip |
קישוטים מתוקים לשדרוג האירוע

אירועים שמחים חייבים לכלול גם הפתעות מתוקות. לא משנה אם מדובר בעוגות מפנקו עם קצפת וקישוטים או שערות סבתא צבעוניות שמלופפות לאט לאט סביב המקל, כל ביס מתוק מוסיף לחוויה. שולחן מתוקים הוא כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהאירוע, כשהוא הופך לאישי וייחודי בזכות הקישוטים הנכונים.

איך הופכים את השולחן המתוק באירוע למיוחד באמת בלי להתאמץ יותר מדי או לרוץ לקורס הקונדיטוריה הקרוב? הנה כמה רעיונות לקישוטים מגרים וצבעוניים.

קישוטים מתוקים לימי הולדת

רעיונות לקישוטים לעוגה – קל גם למי שלא רוצה להתאמץ

אין אין אין חגיגה בלי עוגה ואין עוגות באירוע בלי קישוטים לעוגה שהופכים את עוגת השוקולד, הוניל או התותים למיוחדת באמת. קישוטים לעוגה כוללים דפי סוכר עם הדפסים של תמונות או איורים, סוכריות בכל מיני צבעים וצורות, בצק סוכר וקישוטים נוספים משוקולד.

קישוטים מבצק סוכר הם דרך פשוטה ומהירה להוסיף לעוגה או לקאפקייקס שלכם מראה מהמם ואישי. היום אפשר למצוא מגוון גדול של קישוטים בצורות שונות ובצבעים מגוונים, שמוכנים מראש כך שאתם לא צריכים להשקיע בפיסול.

רויאל אייסינג – עיטורים עדינים ומלאים ביצירתיות

רויאל אייסינג הוא למעשה קרם נוקשה שמאפשר לצייר על עוגות. מדובר בתערובת של קורנפלור וצבעי מאכל, עם מעט נוזל, לרוב מיץ לימון או מעט מים. ערבוב כל החומרים יוצר את הקרם שמתקשה לאחר תהליך התייבשות. לרוב משתמשים בשקיות זילוף ומזלפים דקיקים שמאפשרים ציור על משטח ישר או קישוט עוגה.

רויאל אייסינג מושלם לעיצוב עוגיות, לקישוט מהודר ועדין מעל בצק סוכר או ציפוי קשה אחר. היום אפשר למצוא רויאל אייסינג שמוכן מראש, במגוון צבעים. אפשר להשתמש גם בצבעי מאכל מיוחדים. רצוי צבעי מאכל לעוגות העשויים מג'ל.

קישוטים מיוחדים לעוגות יום הולדת

משחקים בשוקולד ושערות סבתא

לצד מכשיר להכנת קאפקייקס שחוסך לנו זמן ומכין עבורנו קאפקייקס מושלמים, בצק סוכר שמגיע מוכן ואפשר להכין ממנו קישוטים לעוגה ולמאפים אחרים ורויאל אייסינג שמגיע מוכן לשימוש, אפשר להפעיל את היצירתיות ולמצוא קישוטים נוספים שיהיו פשוטים להכנה ולא ידרשו מאיתנו מאמץ גדול.

כך למשל שוקולד נמס שאפשר לשים בתוך תבניות קטנות, אותן אפשר לקנות במגוון צורות. בהקפאה מהירה השוקולד מתקשה ואנחנו נשארים עם לבבות, כוכבים ושאר צורות קלות לקישוט העוגה. עוד קישוט, קצת יותר מיוחד, הוא שערות סבתא. שערות הסבתא יכולות להפוך לקישוט דרמטי על שולחן המתוקים או להוות קישוט מתוק לשדרוג האירוע בזכות עצמם. קישוטים נוספים לעוגה יכולים להיות מרנגים קטנים וצבעוניים, סוכריות צבעוניות, סוכריות לקישוט בגוונים מטאליים ועוד.

כל מה שצריך כדי להפוך את האירוע למתוק יותר, מקושט יותר ומעניין יותר הוא להפעיל את היצירתיות והדמיון ולהכיר את חומרי הגלם והמוצרים המוכנים שיכולים להפוך בקלות לקישוטים מהממים. אנחנו כאן עם כל מה שצריך כדי שתוכלו להיות יצירתיים, ובקלות.