תפאורה מתוקה בימי ההולדת שולחן מתוקים לימי הולדת

28/08/16 - מאת hiphip |
תפאורה מתוקה בימי ההולדת שולחן מתוקים לימי הולדת

ימי ההולדת של הילדים הפכו בשנים האחרונות לקרנבל של ממש. לא רחוקים בכלל הימים בהם יום ההולדת היה נערך בחלל הבית, עם החברים מהכיתה, בפעילות קטנה המועברת על ידי ההורים, עוגה טעימה והפתעות לילדים. כיום, הילדים רוצים יותר, ואת חגיגות יום ההולדת חוגגים כפסטיבל שלם ובו ילד יום ההולדת ניצב במרכז.

חלק מהפקת אירוע יום ההולדת נוגע גם בכל פתרונות המזון באירוע. ידוע הרי לכל שילדים אוהבים ממתקים, ואם בכל השנה מגבילים אותם בצריכת הממתקים, הרי שביום ההולדת הם יקבלו את כל שהם ידרשו, וכך הפכו המתוקים באירועי יום ההולדת לאלמנט מוביל שהופך את החגיגה לטעימה ומתוקה במיוחד.

מסיבת שוגר באזז

תפאורה מתוקה? יש דבר כזה

כיום הורים רבים בוחרים לשלב אטרקציה באירוע של ילדם, וכך להפוך את אירוע יום ההולדת ליום מיוחד ומרגש אפילו יותר. אחת האטרקציות המובילות והאהובות ביותר על הילדים היא השולחנות המתוקים. בלא מעט אירועי יום הולדת, מארחים ההורים שורה של דוכני מזון מושקעים לאירועים, וכך פוטרים עצמם ממלאכת הכנת המטעמים לאירוע.

לצד כל המטעמים, ישנו שולחן מתוק במיוחד שהופך להיות לתפאורת האירוע ולמוקד המרכזי בו. את השולחנות המתוקים אפשר לעצב על פי בחירתכם לרבות צבעים, קונספט וגודל. כך, מבלי ששמתם לב, השולחנות המתוקים לא רק הפכו לחוויה מתוקה, אלא גם לתפאורה משמעותית וצבעונית באירוע החג של ילדכם.

מסיבת שוגר באזז

עולם שלם של ממתקים

השולחנות המתוקים לא נקראים כך סתם, אלא מדובר על שולחנות מעוצבים שעליהם נמצאים כל החלומות של כל הילדים. אז איך בעצם הופכים את השולחנות לשולחנות מתוקים וצבעוניים? כיום פרוסות אפשרויות רבות לעיצוב השולחנות המתוקים. ראשית, ישנם זרי ממתקים העשויים ממרשמלו, סוכריות גומי ושוקולדים. לצידם, ישנו גם חומר גלם נפלא שמתגלה כחביב במיוחד על הילדים: בצק הסוכר. באמצעות בצק הסוכר ניתן ליצור דמויות רבות למאכל ולצפות עוגות בנראות מרשימה.

כמו כן, גם צבעי המאכל ניציבים ברשימת המבוקשים בעת שמדובר על שולחנות מתוקים. באמצעות צבעי מאכל, אפשר להכין קאפקייקס צבעוניים וחגיגיים במיוחד שיהפכו את יום ההולדת של ילדכם לחגיגה צבעונית ומרשימה, אך מעל לכל: טעימה.

Etsy

cooking classy

קישוטים מתוקים ליום ההולדת – למה כדאי?

על מנת ליצור אווירה של יום הולדת, הרי שיש צורך בקישוטים רבים המעניקים נופח עיצובי וצבעוני לחגיגה. קישוטים עולים לא מעט כסף, וכך אתם מוצאים את עצמכם מוציאים מאות שקלים על קישוטים חד פעמיים. בעת שתחליטו על קו של קישוטים מתוקים, הרי שאתם מרוויחים פעמיים: גם קישוטים נפלאים לאירוע, וגם ממתקים טעימים ומשמחים את הילדים.

דוכני המזון באירועים מאפשרים לכם להנות עם הילדים שלכם ביום ההולדת שלהם, תוך שמובטחת לכם תפאורה נפלאה וצבעונית, ואם לא די בכך – גם טעימה! יום הולדת יש רק פעם בשנה, ולכן כדאי לחגוג כמו שצריך עד לשנה הבאה.