הופכים את יום ההולדת לבלתי נשכח

5/05/16 - מאת hiphip |
הופכים את יום ההולדת לבלתי נשכח

עבור הילדים שלנו, יום ההולדת הוא היום המיוחד בשנה. ביום זה הם זוכים לקבל תשומת לב גדולה וחיבוק חם ואוהב מהמשפחה והחברים. עבורם, יום ההולדת הינו יום חשוב מאין כדוגמתו ועלינו, ההורים, מוטלת האחריות להפיק להם אירוע בלתי נשכח אשר יעניק להם זכרונות מתוקים.

על מנת לדאוג שהיום שלהם אכן יהיה מתוק, אנו דואגים להזמין את מיטב החברים, המשפחה, כיבוד טעים ועוגה יפה – הכל על מנת להפוך את יום ההולדת ליום אשר שווה לחכות לו כל השנה. בנוסף לאלו, אחת הדרכים להפוך את יום ההולדת לייחודי ומרגש היא באמצעות הפעלה לילדים – מה שהיום אנו מכירים לרוב בשם אטרקציה. אילו הפעלות נוכל לשלב בחגיגות יום ההולדת?

קלאסיקה על זמנית – הבלונים

אם יש משהו שמזוהה יותר מהכל עם ימי ההולדת הם הבלונים. חגיגת הצבעים והשמחה שהבלונים מביאים הפכה אותם לאביזר הרשמי בימי ההולדת של המבוגרים והילדים כאחד. מעבר לקישוטים הסטנדרטים, עם הבלונים ניתן לעצב ולקשט בצורה יצירתית ומשגעת כל חלל. תשמחו לגלות כי הבלונים יוכלו להיות ביום ההולדת הפעלה של ממש בעזרת אמן בלונים.

הפקת יום הולדת בלתי נשכח

הבלונים הינם בגדר קונצנזוס אצל ילדים, וחגיגה שלמה על בסיס הבלונים הופכת את יום ההולדת לצבעוני ומשמח. כאשר מדובר על אמן בלונים, מדובר על הפעלה אקטיבית של ממש אשר מפעילה את הילדים בפעילות מקסימה של בידור, משחקי חברה ויצירתיות. בהפעלה שכזו כל אורח ביום ההולדת יזכה לקבל בלון בדמות שהוא יבחר וכך ילד יום ההולדת וחבריו, יוצאים נשכרים ושמחים.

יום הולדת קונספט

דרך נוספת להפוך את יום ההולדת ליום צבעוני ומרשים היא באמצעות ביסוס האירוע כאירוע קונספט. בעת שעורכים אירוע קונספט הרי שמדובר בסוג של אטרקציה גם עבור הילד החוגג וגם עבור קהל הילדים המוזמנים. באירוע שכזה, בוחרים נושא או דמות החביבים על הילד ומקשטים את חלל האירוע כולו במוטיבים הקשורים לדמות או הנושא הנבחר.

אם בחרתם בקונספט כדורגל ואתם מחפשים רעיונות,  הרי שחלל יום ההולדת יהיה מקושט בדגלי הקבוצה החביבים על הילד החוגג, ההפעלות יהיו בנושא כדורגל ועוגת יום ההולדת תהיה עוגה בצורת כדור. אירוע קונספט ביום הולדת הוא דרך מעניינת להפוך את יום ההולדת למיוחד ולא שגרתי.

מטרת העל – לשמח את הילדים

חשוב לזכור כי יום ההולדת הינו יום המגיע רק פעם בשנה. עבור הילדים מדובר על ציפייה גדולה הפועמת בלבם והם רוצים לחגוג את היום המיוחד שלהם על הצד הטוב ביותר. על מנת להפוך את היום שלהם מיוחד ובלתי נשכח, חשוב לזכור שמטרת על היא לשמח אותם. אטרקציה כדוגמת אמן בלונים יכולה לשמח אותם ואת חבריהם המוזמנים, אירוע הקונספט יכול להביא לידי ביטוי את התחביבים שהם מפתחים ושילוב של אמן כדוגמת ליצן או קוסם יכולים גם הם להפוך את יומם למיוחד יותר אשר ישים אותם במרכז ויגרום להם לאושר אמיתי.