לכרגע אין משלוחים, רק איסוף עצמי
היפהיפ חנות קישוטים ואביזרים לימי הולדת, אירועים ומסיבות
דברו עם חנות אביזרים לאירועים וימי הולדת

אודות

אודות

כשרצינו לחגוג את יום הולדתו ה 6 של בננו, גילינו שהדבר אינו פשוט בכלל. היינו צריכים להתרוצץ מחנות לחנות כדי להשלים מוצרי מסיבה ולא היה “בית” לכל הדברים. בשנת 2012 החלטנו להביא את רעיון “מסיבות לפי נושא” מאנגליה לישראל וליצור בית אחד לכל מוצרי המסיבות. הקמנו חנות אינטרנטית שנתנה מענה לכל האירועים והמסיבות במקום אחד מבלי לצאת מהבית.

לשמחתנו, בזכות קהל הלקוחות הנאמן שלנו שאהב את הרעיון ואת המוצרים שלנו, בשנת 2017 הקמנו חנות פיזית. גדלנו והתפתחנו עד ליצירת מיתוגים אישיים לכל אירוע. גם היום, אנחנו ממשיכים להתחדש כל הזמן, ליצור ולהביא מגוון מוצרים לכל גיל וכיס. בעיקר לשמוח ולהתרגש בשמחת לקוחותינו בכל שלב במעגל החיים. בעיקר לשמוח ולהתרגש בשמחת לקוחותינו בכל שלב במעגל החיים

החזון שלנו

שמנו לנו מטרה להמשיך ולהעשיר את המסיבות שלכם ולהביא את המוצרים הכי חדשים באיכות הטובה ביותר ב HIPHIP כדי שתמשיכו להנות ממסיבות ואירועים בלתי נשכחים עם כל מה שדמיינתם. עובדי החברה מהווים את עמודי התווך של המקום ולכן אנו שואפים לשיפור מתמיד ולמצוינות באיכות השירות ומתחייבים לשים את טובת לקוחותינו במרכז העשייה שלנו תוך שמירה על שירות איכותי, יחס אישי ומקצועי, חוויתי והכי חשוב יצירתי.

מוצרינו מתחדשים בכל עת תוך התאמה לצרכי לקוחותינו וציפיותיהם, תוך שמירה על מחיר הוגן המתאים לכלל הלקוחות. מוזמנים לבוא ולבקר אותנו בחנות ובאתר ונשמח ללוות אתכם בהכנות לחגיגה וגם אחרי. נתראה בשמחות!