בחירת שמות לבנות

יום שלישי 13 יולי 2021

שמות לבנות יש בלי סוף, אך האם כל שם מתאים לבת שלך? כנראה שלא. בבואכם לבחור שם לבתכם שנולדה זה עתה, עליכם להשקיע זמן, מחשבה וסבלנות רבה. הבחירה לעיתים נראית קלה וטריוויאלית אך היא לא תמיד כך – יש מי שמגיע ליום הלידה מוכן, עם שם בשלוף, (אך גם זה יכול להשתנות לאחר שפוגשים בילדה) ויש מי שבארסנל שלהם מספר שמות מוכנים מראש מתוכם יבחר האחד ויש כמובן את מי שאין לו כלל מושג מהו השם שיתאים לילדה וכאן מתחיל המסע לעבר הבחירה הנכונה. ההמלצה הראשונה והחשובה ביותר, היא להיחשף לכמה שיותר שמות על מנת לקבל רעיונות ולערוך בחירה נכונה.

שמות לפי האלף בית

שימו לב כי החשיפה הנכונה ביותר לשמות, היא החשיפה לרשימה המחולקת לפי רשימה שמית בסדר הא' – ת'. כל עוד תכנסו אל הרשימה המפרטת את כל השמות תחת "קורת גג אחת", כך תוכלו לקבל רעיונות בלתי מוגבלים ולבחור מתוכם את השם האחד. אין ספק כי רשימה מקיפה של מאות, אם לא אלפי שמות, יכולה לבלבל אתכם ולגרום לכם לחוסר וודאות גדולה יותר, אך לא כך אם תלכו צעד אחר צעד ותצמצמו את האופציות. אתם יכולים מכל אות לבחור את השמות המובילים שאהובים על ידכם ולרשום אותם בצד וכך להמשיך לכל יתר האותיות ולאט לאט לצמצם שמות עד לבחירה המדויקת.

שם שני לילדה

יש לא מעט שבוחרים שמות לבנות, הבנויים משני שמות. שם ראשון שהוא לרוב יהיה בשימוש היום יומי ושם שני אשר יאפשר שימוש נוסף בבוא העת או שימוש מקביל. הבחירה בשתי שמות משלבת לרוב רצונות של מספר מרכיבים בין אם זה הרצון לשמור על שם הסבתא ובמקביל להעניק לילדה שם עדכני וכיוצא בזאת. כך או אחרת שם שני הוא נפוץ מאוד ואם קיימת התלבטות, ניתן לציין שם שני גם בתעודת הזהות של הילד.

 

שמות פופולאריים לבנות :

• תמר

• נועה

• שירה

• אדל

 

לרשימת שמות מלאה לבנות לחצו כאן

שמות עם משמעויות

לא לכל שם חייב להיות משמעות וזה בסדר גמור אם השם יהיה נטול משמעות, אלא צרוף של מספר אותיות ו/או לחילופין משמעות אישית של ההורים דהיינו שרק ההורים מבינים את המשמעות. מאידך, אם אתם בוחרים שם שקיים בלקסיקון השמות, כדאי שתכירו את משמעות השם לפני שאתם בוחרים בו. בחירה של שם בלי להכיר במשמעות עלולה להפתיע אתכם בהמשך הדרך, כאשר תבינו את המשמעות האמיתית וחבל שכך יהיה. אם בחרת שם או ישנו שם שמלווה אתכם שנים רבות, היכנסו לקראו מעט אודות המשמעות שלו ורק לאחר מכן בצעו את הבחירה המיוחלת.

אחרי שבחרתם שם לילדה אפשר להתחיל בחגיגה ולתכנן מסיבה - אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון ענק של חבילות יום הולדת לבנות, שיהיה במזל טוב!