המדריך למסיבת יום הולדת חד קרן מקורית

יום שלישי 02 יולי 2019

בואו נודה בזה, אנחנו מעריצים את דמות חד הקרן כבר כמה שנים.

נוכל לראות את זה גם בפורים, ברחובות, כשעשרות ילדות בגילאי 3-7 יתחפשו לחדי קרן בכל הצבעים, השמלות מלאות הטול וקשת הקרן שתעטר את ראשיהן. גם אם לכן באופן אישי נמאס מהחיה שמופיעה על המדפים בכל חנות לייף סטייל, בכל הטקסטורות, החומרים והדוגמאות – היא כאן להישאר עד שתחליף אותה החיה התורנית הבאה. אפילו הפלמינגו לא הצליח לעשות את מה שהיא עשתה לנו פה.

התמונה מתוך בנק תמונות 

אז איך אנחנו עושים מסיבת חד קרן יצירתית, כזו שלא נראה במסיבת הגן הבאה?

התמונה מתוך אתר HIPHIP

אז כמה נקודות שיעשו לכם סדר:

 1.  שחררי את הילדה הפנימית שבך
 2. כדי להבין באמת כיצד להתחיל לתכנן את המסיבה, נסי למצוא את ההשראה ממקור רגשי, זיכרונות הילדות שלך, את ההמתנה למסיבה, את הציפייה, ההתרגשות. בין אם אלו רגעי ההמתנה לחברים שמגיעים ועד רגע פתיחת המתנות. הצפת כל הרגשות הללו יכולה לגמרי גם להתקיים בעולם שלנו כמבוגרים כאשר האהובים שלנו מארגנים לנו מסיבת הפתעה. הקשיבי למה שהילדה שלך רוצה, נסי להיות אמפתית לבקשות גם אם הן הזויות למדי והיכנסי לתוך עולם הדמיון שלה. גם אם היא מבקשת שהקשת בענן תנחת על העוגה שלה, תאמיני או לא, זה יכול להתגשם רק תמצאי את הדרך להעביר את התחושה.

התמונה מתוך Pinterest

 1.  אל תלכי רחוק (מדי)
 2. בכל זאת, זו לא הפקת בת מצווה זו  יום הולדת של גג גיל 7 ולא משנה באיזה צבע תבחרי את המפה, כל עוד זה באחד מצבעי הקשת היא בטוח תתאים לאווירה. הקישוטים למסיבת יום הולדת חד קרן יכולים להיות מאוד פשוטים אך עם זאת בצבעים הנכונים. את הטאצ' של נושא המסיבה נכניס במוטיבים מרכזיים. כזכור, אנחנו המבוגרים כאן, הגבילו את מספר קישוטים, מספר המוטיבים שיהיו במסיבה כדי שלא יהיה בלאגן בעיניים וגם לא יפגע בכיס. מסיבת חד קרן יכולה להיות רק מסיבת חד קרן ולא מסיבת חד קרן וכוח פי ג'יי על שולחן אחד. זה יחסוך לכם זמן, שפיות וישמור אותך מביצוע מבולבל.
 1. Girls just wanna have fun
 2. מסיבת חד קרן זה אחד הדברים שהכי כיף להפיק, באתר שלנו תוכלו למצוא את כל הכלים החד פעמים, צלחות, כוסות, מפיות, מפה, קישוטים ואפילו פרסים וקשתות חד קרן שהילדות מתות עליהן. את המרחב ניתן לקשט בבלונים מטאליים משולבים בבלונים בצבעי הקשת ובעזרת מיכל ההליום שלנו לנפח כל כמה דקות ולהציף את מתחם יום ההולדת בבלונים צבעוניים.

שולחן הממתקים והקינוחים הוא השולחן החשוב ביותר למסיבה מבחינת הנושא המרכזי וכאן אנחנו מאשרים לכם להשתולל עם הפנטזיות שלכם. סוכריות גומי צבעוניות, חטיפים בצבעי פסטל, עוגה מקושטת בקשת בענן.

טיפ אחרון לקראת היציאה לדרך:

מתכון לחטיף חובה במסיבת חד קרן- פופקורן צבעוני:

 •          פופקורן טבעי שמכינים בסיר או במיקרו (טבעי ללא מלח)
 •          חבילת שוקולד לבן מותכת
 •          סוכריות וצבע קישוט למאכל
 •          לערבב הכל יחד
 •          ולזלול!
 •  התמונה מתוך PINTEREST

  הכי חשוב שאתן תהיו שמחות, אל תלחצו מההפקה, בסך הכל חוגגים פה מסיבה,

  בטוח שהיא תהיה מהממת.

  יום הולדת שמח!

  צוות היפ היפ!