חבילות יום הולדת

 

 

חבילת יום הולדת

מתכננים מסיבת יום הולדת לילד או לילדה? רוצים להפוך את המסיבה לאירוע חווייתי וגם מושקע יותר? במקום לבזבז זמן רב בחיפוש מוצרים והקישוטים למסיבה ולכתת רגליים בין חנות לחנות בתקווה למצוא את האביזרים המתאימים - אצלנו בהיפהיפ, תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא מבחר עצום של אפשרויות יצירתיות וצבעוניות – חבילות יום הולדת לכל מסיבה ולכל חגיגה. אצלנו תמצאו חבילות יום הולדת נהדרות, המתאימות למסיבות בנושאים וקונספטים שונים. חבילות יום הולדת הן למעשה ערכות המכילות אביזרים למסיבה בקונספט מסויים כמו למשל חבילות עם דמויות דיסני מוכרות, חבילות עם דמויות ידועות מסיפורי האגדות, דמויות פיראטים, דורה, סמי הכבאי ועוד ועוד. דמויות אלו פופולאריות מאד בקרב הילדים והן מעטרות את כל אחד מפריטי החבילה ומוסיפות להם יופי וקסם מיוחד.

בהיפ היפ תוכלו למצוא חבילות יום הולדת לבנות – חבילת נסיכות, חבילת תותית, חבילת דורה, הלו קיטי וגם בלרינה ועוד. וכמובן גם חבילות יום הולדת לבנים – מיקי מאוס, צבי הנינג'ה, הדרדסים, מכוניות, סמי הכבאי וגם ספיידרמן ועוד ועוד. אנחנו בהיפהיפ מחדשים את חבילות יום ההולדת בתדירות גבוהה על פי הטרנדים החדשים.

בחבילות תמצאו צלחות, כוסות פלסטיק, מפת שולחן, בלונים וגם סכו"ם, כשכל אחד מהמוצרים שבהן מקושט ומעוצב בהתאם לנושא המרכזי שבו עוסקת החבילה. זהו פתרון לכל מסיבת יום הולדת, פתרון חסכוני ובעיקר גם יצירתי!

קטגוריות