לכרגע אין משלוחים, רק איסוף עצמי
היפהיפ חנות קישוטים ואביזרים לימי הולדת, אירועים ומסיבות
דברו עם חנות אביזרים לאירועים וימי הולדת

בלוג

רעיונות ליום הולדת של בלרינות

רעיונות ליום הולדת של בלרינות

הופ הופ טרללה, בתכם הקטנה חוגגת בקרוב יום הולדת והיא חובבת ריקודים ובלרינות. כדי לחגוג את מסיבת יום ההולדת שלה עם החברים הקרובים ובני המשפחה באופן קצת שונה, למה שלא להפוך את נושא הבלרינות לנושא המרכזי של המסיבה, ולשלב בו אלמנטים שונים, הקשורים לכך, כמו עוגת יום הולדת בלרינה וקישוטים של בלרינות, המקשטים את הבית כולו?

רעיונות לשילוב נכון של אלמנטים צבעוניים וחגיגיים

כדי לשלב נכון קישוטים ליום הולדת בלרינה ולהפוך את המסיבה כולה למסיבה שמחה וצבעונית, חשוב לבחור נכון ובעיקר גם ליצור הרמוניה בין כל האלמנטים שבוחרים. אם החלטתם לחגוג לבתכם, חובבת הבלרינות, מסיבת יום הולדת בלרינה, כדאי לכם, ובשלב הראשון, להיעזר באתרי האינטרנט כדי לקבל השראה וגם רעיונות לקישוטים שונים שיכולים להתאים. במקביל, סיור בחנויות ההפתעות ואלו שמציעות קישוטים ליום הולדת יכול להיות פתרון מצוין, שיחשוף אתכם למגוון רחב מאד של רעיונות נהדרים. יש אינספור של אפשרויות שניתן לשלב במסיבת יום הולדת כזו. התמקדו בנושא, השתדלו שלא לסטות ממנו ונסו בעזרת ההשראה שקיבלתם ליצור מרחב מיוחד בבית שיספק את האווירה הנדרשת למסיבה כולה ויציע קסם אמיתי לכל המשתתפים בה.

ומה לגבי עוגה והזמנות?

לאחר שקיבלתם כמה רעיונות במסגרת עיצוב יום הולדת בלרינה, אל תשכחו גם את העוגה ואת ההזמנות לאורחים. כולנו יודעים שלעוגת יום ההולדת יש תפקיד חשוב ומרכזי מאד במסיבה. תוכלו להכין עוגת יום הולדת בלרינה לכבוד האירוע, עוגה שבראשה ניצבת בגאווה גדולה בלרינה מקצועית ויפה. זו יכולה להיות עוגה העשויה מבצק סוכר, בעזרתו ניתן לקשט ולעצב אותו בעזרת דמות זו, או עוגת שוקולד עסיסית וטובה עם קישוטים שונים שיוצרים דמות של בלרינה. אפשר לשלב, לצד העוגה, ממתקים וחטיפים בצבעים דומים שיוצרים מראה נהדר לשולחן ומהווים חלק בלתי נפרד מקישוט ועיצוב האירוע כולו. ומה באשר להזמנות לאורחים? כדי לוודא שכל מוזמני האירוע יגיעו בזמן וגם אל המקום הנכון, כדאי לשלוח להם הזמנות למסיבה. אפשר לנצל את ההזמנות ולשלוח הזמנות יום הולדת בלרינה שמתאימות במיוחד לאירוע עצמו וכוללות דמויות של בלרינה ואלמנטים של קישוטים ואביזרים נהדרים.

כדאי לזכור

רגע לפני שאתם, ההורים, מתחילים בתכנון וארגון מסיבת יום ההולדת אל תשכחו את בתכם הקטנה, כלת השמחה. לא משנה מהו גילה, השתדלו לערב אותה בהכנות למסיבה וגם לשאול את דעתה. ומכיוון שהיא חובבת בלרינות, היפכו אותה, ולו ליום אחד, לבלרינה אמיתית. הלבישו לה בגדי ריקוד וורודים, אותם תוכלו לרכוש בחנויות המתמחות בכך ולמדו אותה ריקוד קצר או שניים, כדי שתוכל להפגין את כישוריה בפני מוזמני המסיבה. התאימו את תוכן האירוע עצמו וגם של קישוטים ואביזרים באירוע והסגנון העיצובי אל גיל הילדים והשתדלו שלא להעמיס בפרטים ובצבע. מסיבת יום הולדת לנסיכה חוגגים רק פעם בשנה, וכדאי שתהיה בלתי נשכחת, חווייתית ובעיקר גם מהנה!

עברו לצפייה בקטלוג קישוטים ואביזרים ליום הולדת בסגנון בלרינה במגוון עיצובים מיוחדים.