דף סוכר לעוגה

תמונות אכילות בעיצוב אישי

כחלק מרשימת המשימות הבלתי נגמרת שיש בארגון מסיבת יום הולדת, ישנה המשימה החשובה ביותר והיא הכנת עוגת יום ההולדת. גם אם הילד טען לפני חודש שהוא רוצה עוגת דינוזאור ענק יש סיכוי גדול מאוד שהיום הוא ירצה עוגת מיקי מאוס, לכן קבלו מאיתנו את הטיפ החשוב ביותר - חכו עם הרעיון לעיצוב עוגת יום ההולדת כמה שאפשר. טקס הבאת עוגת יום ההולדת בגן או במסיבה המשפחתית הוא בלתי נשכח עבור הילד וכן גם עבורנו.

עיצוב העוגה זה עניין שמייצר קצת סטרס אבל בואו נראה לכם איך אפשר גם ליהנות מזה.
עגולה או מלבנית, בצורת לב או בקומות, העיקר שילד יום ההולדת הוא זה שבחר את הציור שזילפו או הדביקו עליה. תמונות אכילות בעיצוב אישי או כפי שאנחנו קוראים לזה אצלנו בחנות- תמונה על בצק סוכר זהו פתרון מצוין למי שרוצה לחסוך כסף וזמן ואינו מעוניין ברכישת עוגה מעוצבת. עוגה לגן, למסיבה הביתית ולמסיבה המשפחתית, אתם דואגים לעוגה עצמה ואנחנו מדפיסים לכם את התמונה אצלנו במדפסת המיוחדת שלנו. תמונות לעוגה יכולות לבוא בשלל צבעים ודוגמאות. אתם בוחרים את הציור מתוך מגוון הציורים בגלריה שלנו פה באתר, עם הקדשה אישית או ללא הקדשה כלל וכמובן שגם ניתן לשלוח אלינו תמונות או ציור משלכם. דף סוכר לעוגה הינו ללא גלוטן ובעל תעודת כשרות.

את הדף האכיל ניתן לאסוף מסניפי תל אביב או בני ברק או להזמין במשלוח עד הבית. הדף האכיל יכול להחזיק כשנה במקום קריר ויבש ואין לשים אותו במקרר או במקפיא.

קטגוריות