רעיונות עבור יום הולדת מיקי מאוס

3/02/15 - מאת hiphip |
רעיונות עבור יום הולדת מיקי מאוס

אין כמו מסיבת יום הולדת מיקי מאוס, אחת הדמויות היותר אהובות על ילדים בכל הגילאים (וגם על מבוגרים!). מסיבת יום הולדת מיקי מאוס היא מסיבה צבעונית וכייפית מאד. היא מסיבה בהשראת דמות חביבה במיוחד, דמות שיכולה להיות השראה של ממש וסיבה לחגוג אירוע קצת יותר מושקע מהרגיל. אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת לילד או לילדה שלכם והחלטתם שהשנה המסיבה תהיה בהשראת דמות העכבר הכל כך מתוק, הנה כמה רעיונות ליום הולדת מיקי מאוס שיהפכו את המסיבה שלכם לחוויה של ממש:

הכנת הזמנות יום הולדת מסוגננות

ההזמנות למסיבת יום ההולדת הן אחד האלמנטים החשובים ביותר במסיבה. מעבר לפרטים החשובים שהן כוללות (מתי מתקיימת המסיבה והיכן) הן נחשבות גם כאלמנט ויזואלי יפהפה שאפשר לשמור כמזכרת וכן גם כזה שיכול לרמז על אופי המסיבה שאליה מוזמנים. אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת מיקי מאוס לילד או לילדה שלכם, תוכלו להכין יחד איתם הזמנות יום הולדת מיקי מאוס בהשראתו של העכבר החביב. תוכלו להדפיס תמונה שלו, לגזור את הנייר סביב הדמות עצמה ולכתוב עליה את פרטי המסיבה. אפשרות נוספת היא לרכוש הזמנות יום הולדת מיקי מאוס שמוכנות מראש, הזמנות מסוגננות ומושקעות מאד.

יום הולדת מיקי מאוס

הכנת עוגת יום הולדת בצורת מיקי מאוס

מכיוון שאי אפשר לחגוג יום הולדת ללא עוגה ומכיוון שהעוגה תוספת בדרך כלל תשומת לב רבה מאד, חשוב שתשקיעו בה לא מעט. אתם לא מוכרחים להוציא על כך סכומי כסף גבוהים מאד. תוכלו להכין בעצמכם עוגת שוקולד בסיסית, עוגה "כושית", ועליה לפזר סוכריות צבעוניות ושוקלדים בצורת עכבר. ניתן היום גם להדפיס נייר מיוחד, נייר אכיל, שאפשר להדביק אותו ישירות על העוגה. תוכלו להדפיס את הדמות ולצרף את ההדפסה על העוגה שהכנתם מראש.

קישוטים מרהיבים בכל הבית

עיצוב יום הולדת מיקי מאוס מצריך התייחסות גם לקישוטים עצמם. במסגרת עיצוב יום הולדת מיקי מאוס חשוב שתפזרו ברחבי הבית או במקום שבו אתם עורכים את האירוע שלל של קישוטים בהשראת העכבר החביב. אלו יכולות להיות בובות קטנות של מיקי מאוס שקשורות בחבל אחד ארוך ויוצרות כמעין שרשרת קישוטית נפלאה, או בובה גדולה שלו שתוצב בכניסה לבית ותקבל את האורחים, ואפילו שלט גדול שמקבל את המוזמנים בברכה מיד עם הכניסה, שלט שכולל ציורי מיקי מאוס צבעוניים.

חידון בנושא או מרתון של סרטים

במידה והילדים גדולים מספיק, אפשר לערוך חידון בנושא מיקי מאוס. תחרות בין הילדים שהמנצח בה מקבל בובת מיקי מאוס גדולה ומרשימה. אפשר, לפני התחרות, להקרין לפני הילדים סרט מיקי מאוס של שעה או פחות ובסיומו לערוך את החידון (תוך התייחסות לסצנות השונות שבסרט). מי שרוצה לוותר על החידון, ובמיוחד אם מדובר בילדים צעירים מאד, יכול להקרין במהלך המסיבה מרתון של סרטי מיקי מאוס על מסך טלוויזיה גדול, סרטים מצחיקים וחביבים במיוחד ולהגיש פופקורן חם באריזות חטיפים אישיות.