מדיניות החזרות

מהי מדיניות ההחזרות שלכם?

חשוב לנו שתהיו מרוצים מהרכישות שלכם, אבל אם אינכם מרוצים, תוכלו להחזיר כל פריט תוך 28 יום ממועד הקבלה – כל עוד הוא אינו משומש ונמצא באריזתו המקורית.

נשמח להמיר את הפריט במוצר חלופי או להעניק לכם החזר כספי באמצעות הכרטיס ששימש לרכישה. לא נוכל להחזיר דמי משלוח, אבל כל פריט חלופי יישלח אליכם ללא חיוב בדמי משלוח.

 

איך מבצעים החזרה?

באפשרותכם להחזיר פריט למחסן שלנו כל עוד ברשותכם קבלה או תעודת משלוח. לחלופין, ניתן לשלוח את הפריט המוחזר בדואר. הוראות ברורות להחזרה בדואר מופיעות בתעודת המשלוח שצורפה למוצר שלכם.

מלאו את הפרטים של המוצרים שאתם מחזירים בטופס החזרה וצרפו את התעודה לחבילה. נודה לכם אם תפרטו מדוע המוצרים לא עמדו בדרישותיכם. בכך תסייעו לנו  מאוד בפיתוח המוצרים שלנו. ציינו אם אתם מעוניינים במוצר חלופי או בהחזר כספי והוסיפו מספר טלפון שבו ניתן להשיג אתכם בשעות היום ואת כתובת הדואר אלקטרוני שלכם, למקרה שנצטרך ליצור אתכם קשר לגבי ההחזרה. אם תעודת המשלוח אינה בידכם, אנא צרפו מכתב וציינו שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון שבו ניתן להשיגכם בשעות היום. כמו כן, ציינו במכתב מה אתם מחזירים ומדוע, ואם ברצונכם בהחזר כספי או במוצר חלופי.     

ודאו שהפריטים עטופים היטב ושלחו את חבילת ההחזרה אל:

כתובת להחזרות,

HIPHIP

הקישון 17 בני ברק

אנו ממליצים שתשמרו את אישור המשלוח של הדואר, כיוון שאנו אחראים לחבילה שלכם רק ממועד קבלתה במחסן שלנו. פריטים שיאבדו במשלוח לא יטופלו כפריטים שהוחזרו. אתם תישאו בדמי המשלוח של המוצר המוחזר.

                                           
כמו כן, באפשרותנו להסדיר איסוף של החבילה מביתכם באמצעות חברת שליחים. עליכם להיות בבית כדי למסור את החבילה לשליח. שירות זה כרוך בתשלום.


איך מתאמים החלפה?

אם המוצר המבוקש עדיין זמין, נשמח לספק לכם אותו כמוצר חלופי ללא תשלום. אם הפריט החדש עולה פחות מהפריט שהחזרתם, נחזיר לכם את ההפרש. אם הוא עולה יותר מהפריט שהחזרתם, נצטרך לגבות מכם תשלום נוסף לפני שנשלח אותו אליכם. הקפידו לציין מספר טלפון שבו ניתן להשיגכם בשעות היום או את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם ליצירת קשר.

 

האם אפשר להחזיר פריט למחסן שלכם?

באפשרותכם להחזיר פריט למחסן כל עוד הקבלה או תעודת המשלוח נמצאים ברשותכם.

 

האם נוכל להחזיר פריט שקיבלנו כמתנה?

ניתן להחזיר פריט שהתקבל כמתנה תמורת מוצר חלופי או תעודת שי. עם השלמת ההחלפה תישלח הודעת דואר אלקטרוני על כך לאדם שביצע את הרכישה המקורית. ניתן לבצע החזרים כספיים רק לכרטיס האשראי או לכרטיס החיוב המקוריים ששימשו לרכישת המתנה.

 

מהו משך הטיפול בהחזרה?

לאחר שהצוות שלנו יקבל את המוצר המוחזר, משך זמן הטיפול בבקשתכם יהיה עד 10 ימי עבודה. הטיפול בהחזרות מבוצע לפי סדר הגעתן, כך שייתכן שהחזרות שנשלחו בדואר רשום יגיעו אלינו מהר יותר, אבל הן אינן מתקדמות מהר יותר בתהליך הטיפול.

עם סיום הטיפול במוצר המוחזר נאשר זאת בהודעת דואר אלקטרוני, בהנחה שציינתם את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם. יש לזכור כי ייתכן שיחלפו שלושה עד ארבעה ימים ממועד טיפולנו בהחזר הכספי עד שהוא יופיע בפירוט של כרטיס האשראי.

אם לא תקבלו את אישורנו בהודעת דואר אלקטרוני תוך 10 ימי עבודה מיום החזרת המוצר, צרו אתנו קשר בטלפון 09-9744717 (ראשון עד חמישי 9:30 עד 18:00, שישי 9:30 עד 14:00), כדי שנבדוק את העניין.

 

 

תחפושות

 

תחפושות Morphsuits הינן תחפושות ברמת האיכות הגבוהה ביותר. השקענו ב HIPHIP  מחשבה רבה להביא לכם את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, במגוון רחב של עיצובים לכל הגילאים ובכל המידות. 

 

 

 

האם ניתן להחזיר את התחפושות?

 

ניתן להחזיר את התחפושות בתוך 14 ימים באריזתם המקורית ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש, ולקבל החזר כספי מלא.

מזון, עיצוב אישי ומיכלי הליום:

עפ"י מדיניות החברה, מוצרי מזון, עיצוב אישי ומיכלי הליום אינם ניתנים להחזרה או החלפה

 

חשמל:

יתקבלו להחלפה/החזרה רק מוצרים שלמים שלא נפגמו, באריזתם המקורית ובלבד שבמוצרים לא נעשה כל שימוש וכן לא חוברו לחשמל.

אם המכשיר אינו תקין,ניתן לשלוח אותו למעבדה בכדי שיבדקו את המכשיר.

אם המכשיר נמצא תקין,הלקוח ישא בתשלום המשלוח.

 

 

נחוץ לכם מידע נוסף?

למידע נוסף, צרו קשר בטלפון 03-6887800  או בדוא"ל service@hiphip.co.il .