לכרגע אין משלוחים, רק איסוף עצמי
היפהיפ חנות קישוטים ואביזרים לימי הולדת, אירועים ומסיבות
דברו עם חנות אביזרים לאירועים וימי הולדת

בלוג

בני מלכים, גם המארחים!

בני מלכים, גם המארחים!

לאחר העמל של כל התקופה האחרונה וההכנות האינסופיות, את חג הפסח תחגגו כבני מלכים, על כל המשתמע. שולחן הסדר שלכם ישדר מלכות וישלים את האווירה המיוחדת, השמורה ללילה הכי גדול בשנה!

כיום, יותר מתמיד עוברים לשולחן סדר מפואר אבל מפנק. בלי לשטוף כלים, ובלי לשמור על הילדים מתנועה לא זהירה. בהיפ היפ, החנות הייחודית למוצרי חד פעמי ומסיבות, חושבים עליכם תמיד ובמיוחד כעת, לקראת החג הגדול, בו אתם הופכים לבני חורין אמיתיים.

בחנות תוכלו למצוא מלאי של סטים מנייר, מפוארים ומרהיבים במיוחד, שיהפכו את שולחן הסדר להפקה מכובדת, מאירה וחגיגית. הסטים הינם בדגמים קלאסיים ומלכותיים בסגנון וינטג’, שעולים בכל פרמטר על כלי הפורצלן וכמובן על כלי הפלסטיק.

אין כמו חג הפסח, שמסמל יותר מכל את הניקיון, בשביל לעבור מכלי הפלסטיק בהם אנו משתמשים ביום יום, לשימוש בכלי נייר איכותיים, ששומרים על עולם נקי וצח ולא מזהמים אותו…

זה הזמן להיכנס לחנות היפ היפ בבני ברק או לאתר, ולהצטייד במבחר עשיר של כלים לחג, לצד מעטפת של ציוד כמו: מפיות יפהפיות, קעריות הגשה מיוחדות, ראנרים יוקרתיים וסכו”ם תואם שמשלים את האווירה והמראה והופך כל שולחן למלכותי.

כי עם היפ היפ תיהנו מחג פסח כשר, שמח וגם יוקרתי!